Wpis z mikrobloga

Mirki, jaka karta graficzna była by dobra do KF2 co by mieć te opcje NVIDIA Flex (lepszej jakości flaki) i przy okazji by CS chodził znośnie? kiedyś mój Radeon hd 5800 series dawał rade ale to dawno temu było ;/
Cenowo tak nie za dużo, nie orientuje się jak teraz stoją karty które dają radę z nowszymi tytułami.
#killingfloor #pcmasterrace #pytanie #csgo
  • 41
@mustek36: Ciekawe, bo jak dobrze rozumiem to na moim radeonie to mi działać w ogóle nie powinno bo go nawet na liście nie ma :D nawet "GeForce GTX 560 lub Radeon HD 6950" nie ma a są podane jako karty rekomendowane.
@konndzzio: Tak bajer tylko dla nvdii. Forum steam " By the sounds of it, the majority of KF2 players are unable to run or have performance issues with Flex (including me) due to having a NVIDIA card that is outdated, or having another type of card such as AMD which doesn't support it. And in order to run it smoothy you need to fork out on the best of the NVIDIA
@lisek517: @mustek36: Tak na to patrze i racja, to odrzućmy temat KF, flex nie jest tego warty, kartę lepszą od radeon HD shit 5800 ale nie za cenę z kosmosu(500-800) i dobrą do CS i nowszych tytułów, nie mówię o wiedźminie bo tylko komp z nasa i nigdy w życiu pewnie nie zagram ale może rainbow six siegie na low ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@konndzzio: W3 wcale nie zabija aż tak sprzętu. Taka karta jak podana wyżej da mu radę na srednich/wysokich. Tylko trzeba pamiętać żeby hairworks zmienic z "twarz" na "brak" ;)
@lisek517: :D, ten podany wyżej radeon to jest z tych bardzo najnowszych czy nad nim jest już spora ilość nowszych kart? bo też rozkminiam nad gorszym radeonem ale za mniejsze pieniądze ale nie wiem czy ma to sens
@mustek36: Ta, był kiedyś filmik na głównej ( ͡° ͜ʖ ͡°)