Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do osób z tagu #pokazjeza #jeze: czy Wasze śmieszki też robią się mniej aktywne na zimę? #jezheniek od października do marca zeszłego roku jadł i pił mniej, dużo więcej spał oraz zdecydowanie mniej biegał. Widzę, że teraz sytuacja zaczyna się powtarzać. W szczytowym okresie "lenistwa" nawet nie rusza kołowrotka, a podczas pobytu na podłodze wychodzi z domku tylko na przekąskę lub kupę. Staram się utrzymywać temperaturę powietrza >22 stopni.

Przy okazji wrzucam Henryka w bojowym nastroju (usłyszał dźwięk otwierania opakowania z robakami). #smiesznypiesek #jez

Przy okazji #2: dziś w nocy Heniek znowu ukradł ziemniaka z leżącej na podłodze siatki. :D
rss - Mam pytanie do osób z tagu #pokazjeza #jeze: czy Wasze śmieszki też robią się m...

źródło: comment_vsYQ7tiei7zyCqLNXQ0ZVpau4AmdWvW6.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@rss: spokojnie, to normalne. U mnie aktywność jeży zaczyna się ograniczać do wyjścia z domu i pójścia spać w kącie klatki. Tylko samiczka sobie radośnie popyla w kołowrotku.
  • Odpowiedz
@tomash-pl: no właśnie słyszałem o tym spadku aktywności, ale nie byłem pewien czy powinien być aż tak drastyczny. Dzięki. :)
  • Odpowiedz