Wpis z mikrobloga

@mihow: @gluchy_bard: Widze, że macie jakieś pojęcie. Możecie powiedzieć mi jakie podstawy warto zastosować w każdym klubie od początku? Jakieś skłądy, specjalne karty? Wiem, że w 14 dobierało się trenerów (?), by więcej kontraktów dodawała karta. Jest coś jeszcze, o czym warto wiedzieć?
  • Odpowiedz
@stevemaster:
Maksymalna premia do kontraktów to 50%, więc się opłaca skupować menadżerów, ale teraz są trochę drodzy. Na początku wykup wszystkie koszulki z katalogu i sprzedaj na QS, następnie zbuduj dwa składy i graj nimi na zmianę(jeżeli grasz jednym składem to drugi musi siedzieć na ławce, bo wtedy odnawia się kondycja). Olej teraz najlepsze ligi typu BPL, Bundes, BBVA bo piłkarze są strasznie drodzy. Polecam za to Portugalię, Rosję, wszelkiego rodzaju
  • Odpowiedz
@stevemaster: Mogę jeszcze dodać, że w FUT 16 warto zwracać uwagę na fizyczność i tempo. Jak chcesz coś zarobić z małym budżetem to szukaj okazji na rynku, często można znaleźć karty stylu, kontrakty i kondycję dla całej drużyny po bardzo niskich cenach i później sprzedać z zyskiem.
  • Odpowiedz