Wpis z mikrobloga

Zrobiłabym sobie takiego babola w nosie, ale chyba już jestem za stara ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ładnie to wygląda na takich naturalnych dziewczynach (chociaż ta mogłaby być mniej wymalowana, wtedy byłoby ideolo), na karynach z namalowanymi brwiami to już wygląda zbyt sztucznie jak dla mnie.

#ladnapani #piercing #piercingboners #rozowepaski
Mikimoto - Zrobiłabym sobie takiego babola w nosie, ale chyba już jestem za stara ( ͡...

źródło: comment_rdECOZ1nIdUBmhkG5tgUuUMMrEhC3eLT.jpg

Pobierz
  • 72
@shibe: no bez przesady, to nie marzenie :d ale znaleźć pracę z takim kolczykiem nie będzie za łatwo :D
@jamtojest: właśnie o taki mi chodziło :) no taka ładna to ja nie jestem, wiadomo ( ͡° ʖ̯ ͡°) to modelka
@Mikimoto: Tatuaże tak. Są piękne. Ale kolczyk? W ustach? Nosie? Na języku? W sutkach? Może jeszcze na tym drugim zestawie warg? Obrzydliwsze są tylko tunele. Ja na twoim miejscu bym się nie szpecił.
@Mikimoto: wygląda zajebiscie też takie lubie :) ale tak jak mowie jednym pasuje jednym nie, musialbym zobaczyc przed i po :) spróbuj najwyżej sobie zdejmiesz jak ci sie nie spodoba - to nie tatuaż nie zpstanie z Tobą, inna alternatywa czesto spotykana nawet wśród 'zwyklych' pracowaników to ćwiek lub kolczyk w brwi :)
@Mikimoto: A zdjęcie tatuaży to gdzie? :) Serio chętnie bym je zobaczył. I żeby nie było chamskich podtekstów to tylko tatuaże. Gdybym nie miał filmowego urody to pewnie bym je sobie już dawno zrobił :(