Wpis z mikrobloga

  • 56
Czołem Mireczki,

w tym wpisie będziemy się dzielić głupotami, których za młodu naopowiadali nam strasi cumple lub cumpele/członkowie rodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja zacznę:





#pytanie #dziecinstwo #kciochpyta #glupiewykopowezabawy
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A tutaj natomiast, chyba babcia powiedziała mi, że jeśli będę mało jadła, to wiatr mnie porwie, więc specjalnie ograniczałam posiłki, żeby polecieć w przestworza z pomocą parasola xD


@noxchi: Pierwszy raz widzę aby dieta miała sens :P
  • Odpowiedz
@noxchi: mi natomiast starsi kumple wmawiali, że w lesie obok mojej wioski mieszkają żule, którzy ćwiartują na kawałki małe dzieci (czyli takie jak ja wtedy) i wrzucają do beczek, by później zjeść ze smakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). No nie powiem, ale trauma trwała do 10 roku życia w moim przypadku xD.
  • Odpowiedz
@noxchi: u mnie na osiedlu wojskowym była legenda, że czerwone berety porywają małe dzieci. Zawsze jak widzieliśmy żandarma w czerwonym berecie to uciekaliśmy. Szczególnie na poligonie.
  • Odpowiedz
@noxchi: dziadek mi powiedział, że kaszanka to czekoladowa szynka. Więc jak byłem z mamą na zakupach to wydarłem się na cały sklep żeby kupiła czekoladowa szynkę.
  • Odpowiedz
@noxchi: Będzie z drugiej strony, jak mój brat był gówniakiem to wkręciłem mu że jest adoptowany, a dokładniej że byliśmy kiedyś na wycieczce w lesie i znaleźliśmy jajo, i on się z tego jaja wykluł xD Do dziś wszyscy w rodzinie nazywamy go Goblin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@noxchi: "jak palisz i się nie zaciągasz to możesz dostać raka ust", "cyganie porywają dzieci na wsiach"
Audi 80, połowa lat 90tych. Przesiadka z Poldka to niezły szok. Pytam się wujka po co są te pokrętła (od regulacji oparcia)
- Jak przekręcisz to spod siedzenia wyjeżdża telewizor
- łał fajnie, możemy zobaczyć?
- nie teraz jak jedziemy.
  • Odpowiedz