Wpis z mikrobloga

Elo #mirkokoksy. Planuję zrobić domową #silownia. Mam budżet 500-600 cbln. Co polecicie? Miło by było znaleźć ławke+obciązenie i jakas sztanga i hantle. Jest jakas roznica w jakosci miedzy lawkami roznych producentow?
  • 12
  • Odpowiedz
@korpal6: Jest różnica, nie tylko w jakości ale też w możliwości kontrolowania stopnia nachylenia ławki. Najlepiej w tej cenie porozglądaj się na używkami. Ludzi kupią, poleży pół roku i sprzedają. Ławka, gryf, obciążenie, drążek do podciągania. Nic więcej nie potrzebujesz.
  • Odpowiedz
@korpal6: ławka z regulacją skosów, stojaki na sztangę, sztanga, ciężary, mata, drażek do podciągania - spokojnie zrobisz na tym FBW. Nowych produktów za to nie kupisz, ale na OLX jest sporo wystawionych rzeczy, idzie coś wyhaczyć.
  • Odpowiedz
ale typki, nie chce kupic pozlacanych, jakos widze zestawy lawka ze stojakami i gryfem i obciazeniem po 400-500 do tego hantle i gryf lamany z 150 i mieszcze sie w budzecie a chyba sie nie rozsypia i nie polamia po miesiacu? bo widze kazdy ma sprzet w chacie za conajmniej 5000

ps. pytam czy ktos moze widzial ciekawy zestaw, jestem poczatkujacy i w przyszlosci moge wymienic sprzet, tez nie licze ze od
  • Odpowiedz
@So_I_Scream: To, że często nie są dość dokładne (wagowo), no i właśnie to co napisałeś. Wielkie jak krowa i jak już się wchodzi na 100 kg to ciężko to pomieścić. Nawet nie wiem czy olimpijski 220 da radę? Nie sprawdzałem.
  • Odpowiedz