Wpis z mikrobloga

pytanie - potrzebuję osób do testowania serwisu dla graczy. Nie chcę nachalne wszędzie spamować bo nie chodzi mi o darmową reklamę ale o pomoc.
Najbardziej aktywnym w pomocy chcemy odwdzięczyć się kodami gier np. Wiedźmin 3 , MGS V. serwis jest i będzie całkowicie free ... dopiero go tworzymy więc trzeba zacząć to testować na szerszą skalę.. http://gamersfinder.pl

Może macie pomysły gdzie szukać ludzi ? chodzi najlepiej o graczy w gry pc, na konsole, karcianki itp.

#gry #playstation #xbox360
  • 26
  • Odpowiedz
@Rizek: chodzi o typowe rangi zdobywane w serwisie ? czy o umiejętności gracza ? bo jak gracza to coś takiego już jest.. przy wpisie danego tytułu zaznaczasz "jak dobrze grasz" w ta grę
  • Odpowiedz
@sirnoxar: chodzi o typowe rangi w grze :) zamiast 3 wersji dodać okienko, gdzie sam możesz wpisać rangę (np. Platyna w Lolu, goldy w cs'ie, kaprale i inne #!$%@? w bf'ach i tak dalej ;)
  • Odpowiedz
@GwnBrz: dzięki...dlatego też wolę porozmawiać z niezależną osobą która może napisać .. słuchaj ja to widzę tak a tak.. albo zwaliliście to totalnie i nikt nie będzie klikał w to ....
  • Odpowiedz
@Rizek: dzięki za cenne info.. już rozmawiałem u nas o tym problemie.... nie wiem na ile to jest istotne aby dokładniej oznaczać poziom umiejętności (zamiast obecnego jak expert, średnio,dobrze, slabo, wcale itp.) .. dochodzi problem od strony programowania (do ogarnięcia) i znajomości setek tytułow gier.... o ile w lolu , hotsie, BF, diablo itp. łatwe do ogarnięcia jest to pozostają setki gier w których to sie zmienia :(
dlatego na początek
  • Odpowiedz
@Rizek: generalnie tak .. takie pole byłoby tylko informacyjne ... nie do wyfiltrowania w wyszukiwarce .. teraz np. możesz wyszukać wszystkich grających lola z poziomu ekspert . a pozostałych już nie pokaże.
w sumie każdy wie jak gra (no może co u niektórych ciężko może być z poprawną samooceną :) dlatego też chcemy wprowadzić system oceny innych aby to miało sens
  • Odpowiedz
@sirnoxar:
Ten serif trochę biednie wygląda.
Poza tym po wejściu na stronę w prawym górnym rogu jest napis "wyloguj", mimo że się nie logowałem.
Jego kliknięcie odświeża stronę.
  • Odpowiedz
@Kliko: wygląd i tak jest do zmiany, bo brak responsywności na urządzenia mobilne. Na razie silnik strony jest do ogarnięcia.
Z wyloguj .. dzięki za info rzeczywiście nie powinno tam go być przed zalogowaniem
  • Odpowiedz