Wpis z mikrobloga

Mireczki, będę truł "dupę", ale nie chcę utopić kasy. Waham się między Xiaomi Mi4, a iPhone 5s. Miałem wcześniej iPhony, Androidy, jak i również Windows Phony. Ze wszystkich wyżej wymienionych zawsze pasował mi bardziej iPhone, nie było zamułek, nagłych braków internetów itp. w Androidzie i Windows Phone zdarzało się to dosyć często (w Windows Phonie, głównie wolny internet mnie wkurzał). Jest jakaś osoba, która używała dosyć sporo iPhone i przesiadła się na Xiaomi? Doradźcie mi.

Wiem, też że z Androidem jest tak, że lubi sobie spowolnić po jakimś czasie, z MiUi jest tak samo?
Wgrywanie custom romów mam w małym placu i nie będzie mi przeszkadzać, że muszę po wyjęciu z pudełka poświęcić 30min na wgranie MiUi Polska, ale nie chcę z kolei co chwilę robić WIPE, żeby jakoś to działało.

  • 21
  • Odpowiedz
@kolakkk: Kup sobie Samsunga Galaxy S6, jest najwydajniejszy, a potem wpierdziel CMa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam musisz podjąć decyzję, jak wolisz iPhone, to kup iPhone - masz jakieś doświadczenie, więc sam wiesz w co iść
  • Odpowiedz
@kolakkk: Ja przesiadłem się z iPhone na Xiaomi Mi4 i powiem Ci tak, jak na Androida działa bardzo dobrze, w sumie nie ma większych zacinek, zawiasów itp. Nie zdarzyło mi się żeby się sam zresetował albo coś takiego, nie zdarzyły mi się również dłuższe zawiasy czy lagi że np stał przez kilka sekund albo trzeba było chwile poczekać. Jednak zdarzało mi się że wywaliło jakąś aplikacje, snapchata i wykop kilka
  • Odpowiedz
@kolakkk: jak masz hajs i chcesz tel na najblizsze dwa lata to wez ip5s, jak myslisz o zmianie to mi4. Nic nie pobije iosa, ale ja jestem z chincyka zadowolony i jesli mialbym raz jeszcze wybrac byloby to xiaomi, bo jest smieszne jaj fagoty biora do lapy i sa zdziwieni
  • Odpowiedz