Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu przymierzałem się do zakupu podróbek Bredów 4-rek za $165. Na ebayu nic w rozsądnej cenie nie było, więc jednak wychodzi że kupuję podróbki. I dostałem takie zdjęcia mojej konkretnej pary przed wysyłką: http://imgur.com/a/6AzkB

I prosiłbym was o ocenę jakości tej pary i jej zgodność z oryginałem. Według mnie wygląda ok, ale co ja się tam znam.

Wołam #buty #streetwear #legitcheck | Specjalne zaproszenie dla @WujekRada (mam nadzieje że się nie obrazi :P)
PanMirek - Jakiś czas temu przymierzałem się do zakupu podróbek Bredów 4-rek za $165....

źródło: comment_c6XYidBzErBLinutIrxrior1QHfCao9Y.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@PanMirek: Panie Mirku, 600zł za podróby? słabo to wygląda, jakość wykonania samego buta, a podeszwy na pewno średnia więc i noga się będzie męczyła, każdy kto się zna wyśmieje buty, swagu nie będzie, no ale kup bo widzę że i tak nikt cię nie przekona
  • Odpowiedz
@PanDziecko: Na red**t (nie wiem czy nazwa nie zabroniona, bana nie chcę ( ͡° ʖ̯ ͡°)) repgame jest dość popularny. I z recenzji wynika że buty wygodne.

A co do tego wyśmiania - co jest tutaj nie tak?
  • Odpowiedz
@PanMirek: po prostu wiem jakie modele wyszły, a jakie nie wyszły. Legit checków nie potrafię robić jeśli nie są to jakieś ewidentne odchylenia od oryginału. W tych 4 na mój gust toebox dziwnie wygląda.
  • Odpowiedz
@PanMirek: raczej będzie widać że to #!$%@? na pierwszy rzut oka, zamiast zaimponować zostaniesz ,,wyśmiany'', o to chodziło, bo raczej podrób nie kupujesz dla wygody tylko dla pokazania się
  • Odpowiedz
@WujekRada: No to jest inna para od innego sprzedawcy. I największym problemem tamtych był nieco różniący się toebox. Tutaj jest on ok. Poza tym szycie też jest ok. Więc co tu jeszcze może być nie tak?
  • Odpowiedz