Wpis z mikrobloga

Witam wszystkie Mirabelki oraz Mirasy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziś robię małe #chwalesie gdyż doszła do mnie wyczekiwana paczka z wygraną od #whatnext z tego konkursu. W wygranej pomógł mi rysunek mojego autorstwa, który był formą odpowiedzi na ostatnie pytanie.
Do czego zmierzam? Chcę pochwalić prowadzących stronę, gdyż wywiązują się z umowy, a ich strona jest legitna z dużą ilością ciekawej treści. Nie rozumiem tego całego hejtu na nich na wykopie. Wydaje się bezzasadny.
Życzę wszystkiego dobrego i

Pozdrawiam!
Caddiar - Witam wszystkie Mirabelki oraz Mirasy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziś robię małe #chwa...

źródło: comment_6UIk1DZt3MeUrVLOL5kLHnW7Uxv1Jucx.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Caddiar: Dostałeś darmowe fanty i na tej podstawie stwierdzasz, że serwis jest fajny.

Ludzie hejtują go za gówniane treści etc., nie ma to nic wspólnego z realizacją wysyłki prezentów :)
  • Odpowiedz
@DamiDami Gówniane treści? Na jakiej podsatwie oceniasz? Jeden artykuł czy ogół, bo ja tam wchodzę prawie codziennie (dział nauka i technologie) i nie zdarza mi się znaleźć łajna,
Pozdrawiam.

  • Odpowiedz
@Caddiar: Nie jestem hejterem :) Nie mówię, że ja nie lubię tej strony (bo praktycznie nie przeglądam, byłem ze 2 razy). Starałem się tylko wytłumaczyć Tobie na czym polega hejt ze strony użytkowników wypoku.

Bardziej niż gówniane treści chodzi o bezmyślne tłumaczenie stron z zagranicznych serwisów oraz wątpliwe źródła informacji. Dodatkowo błędy stylistyczno-składniowe wynikające z tłumaczeń.
  • Odpowiedz
@DamiDami
Hm. Z owymi błędami nie zdarzyło mi się spotkać, a wiarygodność źródeł sam weryfikuję, jako, że przeglądam artykuły tylko z tematów, którymi się interesuję, no i na podstawie swojej wiedzy oceniam wiarygodość artykułu. A w razie wątpliwości powinno sprawdza się gdzie indziej, co by zdobyć pewność, co nie? Żadna strona na tacy nie poda legitnych w 100% info (prócz oficjalnych stron naukowych), nawet wypok (albo raczej szczególnie wypok patrząc ile
  • Odpowiedz
@Caddiar: Nie mam w sobie ani grama jadu. Widziałem jakie argumenty podawali użytkownicy portalu ze śmiesznymi obrazkami w przypadku hejtowania whatnexta i innych tego typu stron.

Jaki to ma związek z rzeczywistością i ile w tym prawdy nie potrafię powiedzieć, ponieważ konfrontowałem te informacje ze stroną może ze 2 razy, ale było to w przypadku znalezisk na wypoku i z ciekawości wchodziłem w źródła.

Sam nic nie mogę w związku z tym o stronie powiedzieć, ani złego, ani dobrego (w przeciwieństwie do hipokrytów z wykop peel).
  • Odpowiedz
@DamiDami Aż banan na twarzy się pojawia widząc obiektywną osobę w internetach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieję, że przypadnie Ci do gustu, a wykopkowe podstawy do hejtów nie okażą się prawdziwe (czego życzę i sobie w sumie),
Także pozdrawiam. :)
  • Odpowiedz