Wpis z mikrobloga

#bojowkawindowsphone #nokia #lumia #windowsphone

ej Mircy spod tagów, piszcie mi tu zaraz jaką lumię do 1k cebulionów. 735? czy może 925 albo 830? czytam recenzje i co jedna to inna, zakręciłem się jak ruski słoik a postanowiłem zmienić telefon w tym tygodniu(a jak postanowiłem tak zrobię, szybko, zanim dotrze do mnie, że to bez sensu). jeszcze jakieś modele w tej cenie warte obejrzenia?

tylko bez takich, że "dorzuć drugi tysiąc i kup se nokię 10000" albo, że "dorzuć se dwa miliordy i w ogóle kup nokię". jakbym chciał wydać tyle to bym napisał.

i jak z hotspotem w WP? działa bezawaryjnie? to trzecia(po dzwonieniu i smsach) najważniejsza dla mnie funkcjonalność
  • 14
Mam w pracy androidy, srednia polka. Kupilem 925 i klne na system googla jak mam uzywac...
Fakt, mniej appek ale telefon sluzy mi do dzwonienia, robienia zdjec, a nie do zabawy w niewiadomo co...
Chociaz ostatnio stwierdzam ze zdjecia sa bardzo dobre, ale czegos im brakuje do sredniego aparatu w starym sony-ericsonie C901... I nie wiem co ;)
@Sorcerer001: ja nadal mam starego Desire(wersja A8181), więc dość znam ten ból. trochę mam syndrom sztokholmski z androidem, bo już tak długo na nim siedzę. ale w pracy służbowe to też z androidem i na dodatek samsungi. samo to powinno być dobrym powodem do złożenia wypowiedzenia :P a 925 rozważam, chociaż co by nie mówić to stary model

@BezDobry: @MaddoxX1911: zrobiłem research na gsmarena i o ile parametry by
@qusqui21: co do aparatu - rzecz dyskusyjna. przeglądałem fotki obu aparatów plus oglądałem zdjęcia plansz referencyjnych i jedynie momentami 925 ma więcej szczegółów, ale za to odwzorowanie kolorów w 735 bardziej mi się podoba

@Sihill_pl: @MRacheron: o, karta SD. wiedziałem, że coś istotnego przeoczę. tak czy inaczej dzięki za odpowiedzi, zaraz się biorę za poszukiwania 735 ;-)

reszcie też dzięki za wkład, pomoc i chęci, przejrzałem wszystkie proponowane modele,