Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!

Ostatnio robiłem większe zakupy (zdjęcie wszystkiego po lewej, zdjęcia 'na sprzedaż' po prawej; po tagach wiecie gdzie). Zamówiłem dodatkowo do rzeczy dla siebie Mi Band oraz ekstra parę Piston V3.
MiBand nie będzie mi potrzebny, bo postanowiłem kupić zegarek z GPS, a słuchawki zamówiłem dla znajomka, który zrezygnował.
Mi Band nie rozpakowany, także nie mogę go zrecenzować, ale Pistony, ze względu, że sam używam - za tą cenę - grają nieziemsko. Dodatkowo podoba mi się gumowa część opakowania, na którą zawsze zwijam sobie słuchawki.

Oferty na pw, albo komentarze. W ciągu tygodnia, jak nie będzie chętnych wystawię na allegro czy tablicę.
Lokalizacja: Poznań/Rogoźno okazjonalnie Oborniki/Wągrowiec.

TL;DR


#xiaomi #miband #piston
#aliexpress #banggod
#sprzedam
Pobierz Einaudi - Cześć Mirki i Mirabelki! 

 Ostatnio robiłem większe zakupy (zdjęcie wszy...
źródło: comment_fjFget7zFHJ5Bu4xnrUsO0tsLDyJkBMT.jpg
  • 11
@Arveit: Zapłaciłem dokładnie 60,8 zł od pary za pistony, kupowane z banggood, bo chciałem mieć pewność, że oryginalne. Jestem otwarty na propozycje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A no i oczywiście możliwe allegro.
@raven66 Zapraszam na pw, albo wal oferty tutaj.
@Einaudi: Nie spodziewałem się takiego odzewu. Serio O.o
FAQ:
- możliwość allegro (kilka kont, jedno z 100% pozytywów przy 200 + komentarzach, także myślę, że jestem zaufanym allegrowiczem)
- pistony kosztowały mnie 60,8 zł, a mi band 64,60 zł, nie oferujcie mniej; nie chcę sprzedawać za grosze.
- zakupy odbyły się na banggood, chciałem mieć pewność oryginalności. Pistony zaplombowane, a mi band zafoliowany (w takim stanie do mnie przyszły)
- oferty
@Arveit: Ja #!$%@?ę, to już bezczelność. Jak można proponować 1/3 mniej niż cena zakupu? Przecież masz szybciej niż z Chin, dlaczego myślisz, że będzie taniej?
a tak serio to bym wziął nawet za 60

a @Einaudi napisał

Zapłaciłem dokładnie 60,8 zł od pary za pistony


czyli łaskawie możesz zapłacić tyle samo, też spoko oferta