Wpis z mikrobloga

#turniejachtung

Skończył się termin rozegrania meczów w turnieju 1v1, ale wciąż zostało 15 dwumeczów do rozegrania. Przywołuję do porzadku i przedłużam termin do środy, do godziny 22:00.

Grupy, też się ogarnijcie i zagrajcie, bo czas się kończy. Postarajcie się grać w szóstkę, chyba że ktoś usunął konto, albo coś - grać bez niego, nie będzie zastępstw. Jeżeli ktoś jest na Wykopie ale nie zgłasza się do gry - pisać do mnie i sprawdzę sytuację.

Druga faza Turnieju 1v1 i Turnieju grupowego kończy się w najbliższą środę 10 kwietnia o 22:00
  • 24
@kontra: z jednej strony rozumiem, że chcesz, żeby wszyscy się dobrze bawili, ale jak zaczniesz się bawić w przekładanie terminów to na końcu nikt do niech poważnie nie podejdzie, "bo się przedłuży". Czasu było sporo, to nie dał rady ten ciul. Szczególnie, że uczestników było już dużo mniej niż w poprzedniej rundzie. Taka tam moja nic nie znacząca opinia :)
@BQP: chodzi o to, że kilka par dało mi znać, że (m.in z powodu trójmiejskiego wykoparty) nie zagra do niedzieli, ale są umówieni na poniedziałek lub wtorek. Pisali wcześniej, poprosili o przedłużenie, zbiegło się to z wyjadem wielu osób na party - więc dołożyłem te trzy dni ;)
@kontra: Ja od wczoraj problemy z netem (przedchwilą naprawiłem), przez co nei zagraliśmy nawet grupowego. O problemach z netem pisałem na mikro parkokrotnie. Jeżeli jest możliwość to dziś to pykniemy. Z antychrystem grałem i z tego co kojarzę to on miał zgłosić wyniki.