Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #januszebiznesu #pasta

#!$%@? jak mnie #!$%@?ą te nowobogackie gimbusy co nie przepracowały w życiu nawet jednej godziny i zapewne po przestudiowaniu jakiejś socjologii, politologii czy innego gówna tatuś ich mianuje kierownikiem w swoim Januszexie albo gdzieś wciśnie w stołek na jakieś państwowe, te #!$%@? co walczą na wykopie o niższe podatki dla jakiś kulczyków, solorzy i innych hortexów, co piszą jakie to państwo nie jest opresyjne dla przedsiębiorców wyklętych, podając za wzór niemcy gdzie #!$%@? same koszty pracy są 3 razy większe, ludzi którzy ciężko pracują wyzywają od roszczeniowej hołoty i najlepiej wszystkim by kazali harować za 1200 na śmieciówce bez prawa do urlopu, #!$%@?ć was tumany co siedzicie w jakimś wilanowie, pruszkowie czy bocianich gniazdach a polske znacie z tvnu 24 nie będąc nigdy nawet na innej pięć razy większej tej "gorszej" dzielnicy w waszym mieście, oczywiście to że pracujący ludzie są biedni to ich wina i niech się cieszą że wogóle mają pracę bo jeszcze chwila a w firmie mojego taty zdalnie sterowane roboty będą układać kostki brukowe od zmierzchu do świtu a ja kuc programista za 15k własnoręcznie napisze program.
  • 2
Dziś znajomy powiedział mi mądrą myśl. Pracując dla kogoś, nie osiągniesz nic. Będziesz wyzyskiwany i ruchany w każdą możliwą dziurę. Bez własnego biznesu ciężko się dorobić. A teraz pomyśl sobie sam: gdybyś miał dobrze prosperującą firmę, a twój syn miałby 25 lat - zatrudniłbyś go, posadził na stołku i niech sobie radzi, czy kazałbyś mu szukać roboty gdzie indziej, najlepiej za 1200 na śmieciówce bez prawa do urlopu? Podatki i inne opłaty