Wpis z mikrobloga

Wreszcie przeszedłem. 210 godzin spędzonych. Ani jednej nie żałuję. To już #!$%@? nie jest nawet gra, to dzieło sztuki. Czekam niecierpliwie na dodatki, a potem.... pewnie znowu zacznę Wiedźmina 1 i dalej resztę trylogii :D
Niżej spoilery co do zakończenia. #wiedzmin3 #gry

  • 7
  • Odpowiedz
@Jimmy_McNulty: Wacham się, wstrzymuję, a tak na prawdę to odkładam hajs na xboxa albo ps4, żeby w końcu pograć w wieśka ;) Takie wpisy jak Twój pokazują mi, że nie będę żałował wydanych pieniędzy :-) Polecam również do przeczytania książki (o ile nie czytałeś), TO dopiero jest dzieło sztuki :-) Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@robertx: Sagę i opowiadania to ja przeczytałem ze 3 razy w całości :) A co do gry - zapłaciłem za nią 130 zł, dostałem 210 godzin niesamowitej rozgrywki i świetną fabułę. Byłbym gotów nawet 300 zł za coś takiego zapłacić.
Polecam, nie będziesz żałował. Również pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
@Jimmy_McNulty:
Szanuję, identyczne zakończenie here. Generalnie jak dla mnie to jest bezdyskusyjne 10/10 nawet mimo kilku wad, ale może jestem nieobiektywny jako ogromny fanatyk Wiedźmina. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gra spełniła wszystkie moje oczekiwania, najlepszy RPG w jaki grałem od czasów Gothica 2 NK.
  • Odpowiedz
@Murzinio: 8/10 max mireczku, sory ale najważniejsza rzecz czyli wątek główny w ostatnich 1/3 gry jest skopany więc ocenianie 10/10 to przesada :P spójrz na grę jako nie fanatyk wiedźmina
  • Odpowiedz
@Jurigag: Już o tym mówiliśmy. :P Tak jak pisałem nawet mimo wad dałbym 10/10 bo zalety je znacznie przewyższają, główny wątek pod koniec może rzeczywiście traci tempo ale jako całość wypada bardzo dobrze, wciąż też masz świetną grafikę, jedne z najlepszych questów pobocznych w RPG, świetną muzykę, duży świat, dialogi, wyraziste postacie itd... I jak popatrzymy na inne gry, np. Skyrima który dostawał w co drugiej recenzji 10/10 to każda
  • Odpowiedz