Wpis z mikrobloga

@sln7h: Tylko niecałe dwie godziny na szczęście, po wielkim "hurr durr teraz to masz #!$%@? i sztum jak nic" przyszedł jakiś normalny oficer,obejrzał zdjęcia, napisał raport i wypuślił na wolność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sln7h: Taki właśnie powód podał ten bagietmajster, który przesłuchiwał mnie na końcu - powiedział, że mocno zaostrzyli środki bezp[ieczeństwa itp, a w jednym miejscu, w którym robiłem foty, były naokoło: duży meczet, ambasada i dom emira ( ͡° ͜ʖ ͡°). Fuksowo na moich zdjęciach żaden z tych obiektów się nie znalazł. W sumie trochę mnie #!$%@?ła ich logika, bo gdybym szedł na przeszpiegi to raczej wybrałbym mniej
@Qbs: Swoja droga kolego zwazajac na strukture kraju byles pewnie gdzies relatywnie blisko podczas tego jeeebut w meczecie? Stresik pewnie był? Zreszta przy wizji kuwejckiego sztumu pewnie troche tez ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sln7h: Ten atak był całkim niedaleko naszej chaty, ale ja w tym czasie zwiedzałem Europę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Z wybuchami trzeba się niestety liczyć, taki tu mamy klimat ( ͡° ʖ̯ ͡°). Za to perspektywa arabskiego sztumu to nie powiem, osrałem się lekko ( ͡° ͜ʖ ͡°)