Wpis z mikrobloga

@ja_tu_tylko_na_chwile:

mówisz o tym tekście?
http://xportal.pl/?p=19002

Nie nalegam abyście przyjęli moje, czy jakiekolwiek inne odczytanie islamu. Chcę powiedzieć: nie pozwólcie, aby dynamiczna rzeczywistość dnia dzisiejszego była Wam przedstawiana poprzez przesądy i resentymenty. Nie pozwólcie, aby hipokryci przedstawiali Wam jako przedstawicieli islamu terrorystów, których sami zrekrutowali

Poznajcie islam z jego pierwotnych i oryginalnych źródeł. Czerpcie informacje o islamie z Koranu i żywotu jego wielkiego Proroka. Chcę Was zapytać, czy kiedykolwiek czytaliście Koran
  • Odpowiedz
@nieumiemtanczyc:

Odrzucenie demokracji liberalnej jako reżimu wrogiego Cywilizacji Europejskiej

Oparcie pojęć Sprawiedliwości, Moralności, Sumienia i Honoru na doktrynie Chrześcijaństwa jako religii objawionej, a przez to wykluczenie oświeceniowej ideologii praw człowieka

Opowiedzenie się za koncepcją Narodu organicznego i hierarchicznie zorganizowanego, w przeciwieństwie do zmitologizowanego dziś egalitaryzmu


Czyli wodzem jest jakiś Marian albo Krzysiu. Mają telefon do Pana Boga, konsultują z nim swoje decyzje, a plebs #!$%@?.:p
  • Odpowiedz
@nieumiemtanczyc: A co powiesz o Kanadzie i Australii, ktorych potege zbudowało multikulti i tam sie okazalo strzalem w dziesiątkę? :> Toronto, bogate, najwieksze miasto dostatniej i bezpiecznej Kanady bedace w topce najlepszych miast do życia jest zamieszkane w większości przez imigrantów - wielu z Afryki i krajow muzulmanskich także :)
  • Odpowiedz