Wpis z mikrobloga

Co prawda dostałem telefon już wczoraj, ale i tak można zrobić #chwalesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po długim czekaniu na przesyłkę od mcdogga, po nerwowych perypetiach opisanych na #zaginionemi4, po braku dostępności Mi Note na XFS, w końcu jest upragniony telefon. W sumie półtorej miesiąca czekałem, ale było warto.

Xiaomi Mi Note 16GB z xiaomiforsale.com, chciałem czarny, no ale wiadomo jak to z czarnymi jest, raz złapiesz, a raz nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pierwszy mój telefon z Androidem, wcześniej tylko #bojowkawindowsphone . Wcześniej hejtowałem wszystko związane z Androidem i w ogóle, jednak teraz otworzyłem oczy i widzę teraz jak bardzo Windows Phone jest ubogi. Zgodzę się, jest bardzo wydajny na budżetowych telefonach, ale tam po prostu nie ma co się zacinać, bo nic tam nie ma. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Windows 10 też za wiele nie zmieni, bo tylko zniechęci deweloperów do pisania dedykowanych aplikacji na Windowsa, bo w sumie po co, skoro można migrować z Androida, to co, że jest zoptymalizowane na Androida, ważne żeby chodziło.

#xiaomi
R.....y - Co prawda dostałem telefon już wczoraj, ale i tak można zrobić #chwalesie (...

źródło: comment_Hqik8JbjcJRmndUDTuwWY4rmqz6luJ62.jpg

Pobierz
  • 17
@Reggy: gratuluję zakupu :) testowałem i zdecydowanie najfajniejsze xiaomi a w sumie 2 telefon który mógłbym mieć jako główny :) tęskno mi za nim ale pasmo 900mhz mnie za często drażnilo. Piękny telefon.