Wpis z mikrobloga

Nostradamus przewidział to już dawno temu. Co prawda nie uwzględnił Niemiec, może nie spodziewał się aż takiej głupoty u Angeli, która zechce zapraszać wszystkich jak leci.

Cała Europa Zachodnia ma cierpieć w wyniku wielkiej wojny cywilizacji. Wojna ma mieć charakter religijny, totalny. Zabijani mają być wszyscy. Starcy, dzieci i kobiety. Do Europy powróci niewolnictwo wprowadzone ponownie przez islam. III wojna światowa ma stać sie wojną religijną chrześcijaństwa z islamem. Wojną na śmiuerć i życie - któraś z tych religii musi zniknąć jak pisze Nostradamus. Ta straszliwa wojna ma potrwać 27 lat. Polska ma być wolna od bezpośredniej okupacji islamskiej ale ma być pod jakimś wpływem islamu.


Mapa po wojnie

Po wojnie w Europie ma zostać mniej niż połowa ludzi z czego Polska będzie najludniejszym krajem bo na jej terytorium nie będzie się toczyć wojna. Polska ma zjednoczyć wszystkie ziemie Słowian, w tym podbije upadłą Rosję i pod jednym berłem - tzw. III Kraka władcy Niezwyciężonego.


#nostradamus #teoriespiskowe #przepowiednie
s.....n - Nostradamus przewidział to już dawno temu. Co prawda nie uwzględnił Niemiec...

źródło: comment_ujs6nxUtXvU6K0zXnYMJYgiY9HcwunMK.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@nadszyszkownik_kilkujadek: Kiedyś takich jak ty to się kategoryzowało do debili... Thinking hurts

Ryciny naniesione zostały na współczesne mapy na podstawie The Final Reckoning według Petera Lemesuriera, największego badacza i znawcy dzieł Nostradamusa.


A sam tekst jest przełożony z "czterowiersza" na normalny.
  • Odpowiedz
@silon:

Mam prawo nazywać to bzdurą, bo badacze Nostradamusa przewidzieli, że III Wojna miała wybuchnąć w 1999 roku. Tak więc każde następne "zbadanie" przepowiedni czytam z uśmiechem politowania

a za debila powinieneś trafić na #czarnolisto
  • Odpowiedz
Mam prawo nazywać to bzdurą, bo badacze Nostradamusa przewidzieli, że III Wojna miała wybuchnąć w 1999 roku. Tak więc każde następne "zbadanie" przepowiedni czytam z uśmiechem politowania


@nadszyszkownik_kilkujadek: Myślisz, że z przepowiedniami trafia się co do konkretnego czasu, biorąc pod uwagę to, że sam Nostradamus żył na początku XVI wieku? Samo określenie III wojny światowej jest czysto umowne, biorąc pod uwagę fakt, że wszędzie na świecie są jakieś konflikty. W
  • Odpowiedz
@Zeroize: nostradamus jest taka wróżką, mówi ci jakieś ogólniki, a ty sobie dopowiadasz do tego swoja prawde, wersje wydarzeń. Nie muszę mówić, która warstwa społeczna wierzy wróżkom, prawda?
  • Odpowiedz
@silon: Jeszcze dodam, że wspomniany przez Ciebie Król Krak III (tak, Król, wg. jego przepowiedni ma do Polski powrócić monarchia) miał się urodzić pod koniec XX wieku, przed Bożym Ciałem.

Wg. wielu osób, tą postacią jest PAD, urodzony 16 maja bodajże 1972 r. (Boże Ciało wypadało wtedy 1. czerwca). Co ciekawe, póki co, jest szanowany na wszystkich prawicowych portalach (od Frondy przez wPolityce aż po wypok) ( ͡° ͜ʖ ͡°).

W końcu dwudziestego przed Bożym ciałem,
  • Odpowiedz
@hiruder: Ja tam nie wierzę w jego przepowiednie. Natomiast posiadając sporą wiedzę historyczną i obserwując pewne zdarzenia na świecie, można napisać podobne rzeczy przewidując wydarzenia do przodu, które w pewnym momencie mogą być dopasowane do znaków czasu. Trafność przepowiedni Nostradamusa po paru wiekach wynika tylko i wyłącznie z tych samych pobudek co w dawnych czasach. Historia zatacza koło, tylko że obecnie wszystko można rozpatrywać w kontekście globalnym. W obecnych czasach
  • Odpowiedz