Wpis z mikrobloga

jestem na emigracji wszystko mam ogarnięte nie wiem czy taki czas ale nachodzą mnie przemyślenia czy dobrze zrobiłem niby jest ok praca jest da się zaoszczędzić nawet ale brakuje mi mobilności jaką miałem w Polsce gdzie chciałem to byłem jak do znajoomych to bez problemu a tutaj pokój zarcie praca sen pokoj zarcie praca sen ehhh tez tak macie mieliście?
#uk #praca #przemyslenia
  • 15
@lichwiarz: Szwagier mi mówił że tak tylko na początku. Jak potem złapiesz lepszą robotę, sprowadzisz rodzinę i zrobisz dziecko to jest inaczej. Ty robisz po 8 godzin a różowy siedzi w domu i zajmuje się dzieckiem robiąc dorywczo jak dzieciak w przedszkolu/szkole :> No jest dużo lepiej.
@wojuturek: rozumiem piwko ze znajomymi, wypad na weekend, ale czy naprawde na tym konczy sie wachlarz pomyslow na zycie poza praca? Bez obrazy, ale czy wy nie macie zainteresowan? Bez tego to imo wegetacja, a nie zycie.


@system_shock: zainteresowania mozesz sam rozwijac a piszesz ze ci znajomych brakuje bo w polsce to do znajomych bez problemu a na emigracji to nie masz jak! Moze
@lichwiarz: Jestem 3 tydzien w uk, mam podobnie jak Ty, ale im więcej czasu mija tym bardziej się przyzwyczajam
Jak chodzi o znajomych to myślę, że i tak każdy prędzej czy później uda się w swoją stronę, nie wliczając oczywiście tych najbliższych, tak że pomyśl (o sobie) jak zorganizować sobie wolny czas (siłownia, rower, bieganie, czytanie) i nie bubaj człowiek :D Długo już jesteś tutaj?

Poza tym zawszę możesz spakować manatki
@k0rm: a zaraz pyknie dwa miesiące może tez tak mam bo robię po 11 godzin 5 dni w tygodniu zobaczymy jak będzie za 2 tygodnie zawszę mogę wrócić czy to do Polski czy tu do uk