Wpis z mikrobloga

#internet #karachan Witam! Po odbyciu mentalnej wędrówki w głąb siebie, postanowiłem pogłębić poziom mojego wtajemniczenia, i oprócz memów z JP II i ogólnego śmieszkowana, zajrzeć na karachana. Mam 2 pytania: Jak z bezpieczeństwem strony? Nie "wyjanopawłuje" mi płyty głównej i nie zamówi narkotyków na mój koszt ? :) Po drugie: jak wejść? Sposób z rozszerzeniami do Firefoxa wciąż działa? A i jeszcze jedno: nie dodaje tego postu o 21.37 bo się nie wyrobiłem:) Z góry dzięki za odpowiedzi ;)
  • 9
  • Odpowiedz
@DawidoVader25: nie wchodź na karachana bo to gówno, wszyscy tak odstraszają specjalnie by nie wchodzić, a tam są jakieś posty z 2012 w forach a na randomie gimby się masturbują do swojej zajebistości... raz tam byłem i zwątpiłem

i serio.. jak chcesz to wejdź tylko potem nie pisz że nie ostrzegałem, że to nic specjalnego, już 4chan jest lepszy

i piszę to serio... wejdź, zobacz, potem nie płacz za zmarnowany czas
  • Odpowiedz
@spudromis: Ohoho! Widzę że ktoś już tam założył konto na moim nicku. Jak macie wgląd na karachana i byście widzieli że ktoś odwala coś dziwnego pod moim Nickiem to mi napiszcie. Cholera, ale śmieszne ukraść nick...
  • Odpowiedz