Wpis z mikrobloga

Mirki co robić jak gość mi wjechał w dupę (zderzak i klapa ostro wgniecione), ubezpieczenie alianz, spisaliśmy dane o przyznaniu się do winy zgodnie z jakimś szablonem z neta. Ale problem jest taki że na fakturze za autko mam 4999,99zł a autko było warte 8kzł, dałem się głupi na to zgodzić :C Będzie wymagana ta faktura przy oględzinach, nie wezmą faktycznej wartości auta? Czy walić ściemę że było bite i dużo przy nim robiłem? (chodzi mi o to żeby nie dostać zaniżonej szkody całkowitej)
#motoryzacja
  • 7
  • Odpowiedz
@Lethal_Jelly: Jak sobie wyobrażasz, że kupiłes 5 lat temu auto za 10 tysięcy, a teraz jest warte 5 tysiecy. Przecież nie będzie brał pod uwagi tego, że kupiłeś je za 10 tysięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@csmrex: @Akuku69: ok, dzięki! Jeszcze jedno pytanko, na zgłaszaniu szkody Allianz mam wybrać z selecta trzy pierwsze cyfry, mam zdjęcie polisy ale tam jest tylko jeden numer i zaczyna się od innych cyfr i jest krótszy. Musze dzwonić do gościa żeby podał faktyczny numer polisy z innych dokumentów czy obejdzie się jakoś bez?
  • Odpowiedz
@Lethal_Jelly: jeśli robiłeś bez kosztowo, to niech serwis zajmie się papierkami.
A najlepiej jutro zadzwoń i zgłoś szkodę przez telefon, neich przyjedzie rzeczoznawca i on wypełni wsio papierki i wydrukuje wszystko
  • Odpowiedz