Wpis z mikrobloga

#wykopowypupil aktualizacja;)

Jako, że wczoraj nie było podliczenia, to zrobię to teraz - na koncie jest 1949,17 zł (jeszcze nie dopłynęło 173,38 zł z PayPala), więc łącznie mamy 2155,55 zł! W sobotę zabieram 2000 zł na lotki, co daje nam 155,55 zł (zrobiłam jeszcze zakupy na sklejkę, ale wzięłam z rozpędu fakturę na firmę, więc potraktuję to, jako moją kolejną donację na rzecz lotek;DD). W każdym razei - mamy 155,55 zł do wydania na kamerkę i resztę badziewia na którym się nie znam ;DD Oczywiście to 155 zł pewnie nie wystarczy, więc cokolwiek wpłynie - idzie na sprzęt.

Paulina Gwiazda
51 2490 1044 0000 4200 8583 4703


Techniczne mireczki, zapraszam do dyskusji i do wybrania sprzętu do nagrywania. Jak mówię, ja na tym się nie znam, więc potrzebuję fachowców, którzy wiedzą co i jak kupić. Najważniejsze chyba - nie mam w pracy laptopa na stałe (na noc) i mam internet z PLUSa 10GB. Weźcie to pod uwagę przy wymyślaniu, na pv juz miałam kilka niedrogich propozycji, które załatwiały wszystkie sprawy. Liczę na Was! :)

Co do klatki. Jak mówiłam - uszkodziłam sobie nogę wczoraj, kiepsko mi się na niej stoi, więc wczoraj dałam radę tylko przykręcić ściankę i siatkę na suficie. Dzisiaj za to wstałam wcześniej, pojechałam do pracy i właściwie zrobiłam wszystkie terraria, zapakowałam, które miałam na dzisiaj zaplanowane, więc biorę się za klatkę. Dzisiaj będzie skończona, gotowa do zamieszkania - jutro mam cały dzień na ozdoby/zabawki ;)

Jeszcze jedna sprawa - imiona. Oczywistym jest, że samiec to będzie Mirek, samiczka Mirabelka. Ale zostają jeszcze dwie samice. Naprawdę bardzo chciałabym ominąć Karyny, Andżeliki, Grażyny. Są to cholernie poniżające imiona, kojarzące się z patologią (oczywiście mam na myśli podejście wykopowe, nie chcę obrazić żadnej z Pan o tym imieniu!!!). Weźcie pod uwagę to przy wyborze. Osobiście Spodobało mi się Atencja, Różowa, Pergola, takie mocno wypokowe ;D Proszę, przemyślcie to i nie róbcie z niej pośmiewiska, Mirek i Mirabelka na bank by je znienawidziły za Karyne i Grażynę ;<

Właściciele na dziś ;)

Tea, kibellos, magrusia, Ccore, mandras niepoprawnyhumanista, latko, krzyk4cz, Sandovan, kamdz, WZR1ONE, acquen, Sneakerro, kazut, NiSziq, SanFable, popal, Jormungand, Goblin21, Dragday7, mlody18, przyzwoity, dlolb, maz00r, aggeta, HamRadioOp, PiczaBociana, Genleman, x2one, akuku69, SiDi, RobenPL, Ciast, Gannta, sambarumba, Dzery, KrecikBMC, dymek1907, koters, Izycki, mrfafik, Spiszka, ReynevanDudek, komeniusz, nieskonczonosc, dajming, Kangel, lol2x, Czerw2, Okoniaczek, liberssky, Harold, eloar, kfasu, WIMC, jatylkoporecepte, diabejohn, dran2, PROKTO, Yourboss, Hiisi, chrupert, 100no, Avible, 121243, arbuzowekaktusy, Lombo, QARDIUS, MIKSTER, OLDPOSTMAN, MAKRO1993, IRECZKÓW, DADAS, NigdyNieBedeBordowy, ANDZIELA, martusiek, smok01, x2one , u43dqe14m3, Bartoni, mikulus, Kaethax, zoosu, szajsesznycel, butterfly, Bzionek, mr piernik

Łukasz K, Tomasz D., Hanna Sz. Bartłomiej J., Mateusz P., Marcin W., (Przyznać się, kto jest kto!!:D)

Jeśli jeszcze nie ma Cię na spamliście, a chcesz być, plusuj pierwszy komentarz. Jeśli już jesteś i zaplusujesz drugi raz - będziesz wołany dwa razy!!:DD

Fanpage - Strona - Allegro

#gadzibastion #wykopowypupil #lotopalanka #lotka#terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)
Khaleesi - #Wykopowypupil aktualizacja;)

Jako, że wczoraj nie było podliczenia, to...

źródło: comment_b3Tn3DRKEj1JAxeTovbfHn3SOgKiTlee.jpg

Pobierz
  • 103