Wpis z mikrobloga

#lewackalogika

1. głosuj za nie wystawianiem własnych list w wyborach, nie zbieraj podpisów poparcia, paraliżuj wszelkie akcje swojego oddziału w celu zbiórki podpisów.
2. #!$%@? głośno, że nie wystartujesz nie ze swojej winy.

#knp #dziambor #arturdziambor #bekazprawakow #bekazdziambora #4kuce #2zdrajcy
P.S. #bekazpodludzi
franekfm - #lewackalogika

1. głosuj za nie wystawianiem własnych list w wyborach, ...

źródło: comment_irUoqecoYb4mL45RzQZLyEBjZQWt0xpi.jpg

Pobierz
  • 20
@franekfm: moze i tak, ale żółtek okazał się strzałem w stopę do PE. W ogóle go tam nie było... (nie wiem jak teraz)
no i w ogole, jakos dziwnie wyszlo ze niby partia mlodziezowa (bekowicz, lewicki, paru innych) a wchodza takie dziadki jak taki nieogolony iwaszkiewicz, ktory mysli ze ma zajebista brode ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@franekfm: Ale Rambo Dziambo to ty szanuj! Jak go bezpieka przycisnęła to co miał biedak zrobić? Na każdego bezpieka coś znajdzie. Wcześniej czy później. Ale o to chodzi żeby się zdekonspirowała gadzina jedna.
Żółtek okazał się strzałem w stopę do PE.


@Tylko_nocny: nieprawda!!! To, że go nie widać nie znaczy, że nie pracuje. Żółtek odkąd został europosłem to zaczął robić wykłady z różnych dziedzin dla wyborców. Gość dba o swoich wyborców, wykorzystuje kasę we właściwy sposób. Przecież się nie rozdwoi.
A nie każdy ma talent do brylowania w mediach.
i nie zapomiajac o totalnym braku retoryki iwaszkiewicza. moj boze. lepiej zeby nic nie mowil niz mial czytac z kartki :f


@Tylko_nocny: no właśnie, tyle, że @talk-show chyba tego nie rozumie bo właśnie dlatego Żółtek nie przemawia często. Żółtek to nie jest humanista i nie ma składnej gadany ale za to jeśli chodzi o formalności to jest gigant.

Dla Żółtka szacun za pracę oddolną. Duży szacun.
Gość dba o swoich wyborców


@franekfm: imo czuje troszke lewacka logika. no ale zrozumiale jest ze powinno sie tez prowadzic dzialalnosc edukacyjna. choc priorytetem powinno byc pozyskiwanie nowych wyborcow (dawnie kasy na struktury tam gdzie ich nie ma), a nie szkolenie krakowskiego kółka
pozyskiwanie nowych wyborcow

@Tylko_nocny: i co w jeden dzień masz wyborców, w drugi nie masz i co Ci z tego, wyborcy się co roku zmieniają, umierają starzy przychodzą młodzi i niedoświadczeni.
Nie masz szans na zmiany bez szerokiej świadomości społecznej.

a nie szkolenie krakowskiego kółka

nie krakowskiego kółka bo wykłady są nagrywane i każdy w całej Polsce może sobie je obejrzeć. Zresztą młodzieżówka z całego kraju ma zalecenie, żeby się z
@franekfm: jest jakis kanal na YT/gdziekolwiek z tymi wykladami? podaj nazwe
btw. na wyklady przychodza raczej sami przekonani, ktorym na dodatek sie jeszcze chce.

struktury: ok, a tam gdzie sa ludzie ale nie maja kasy na plakaciki czy zorganizowanie wykladow (wynajecie sali) to co? tez podczepisz to pod dotacje?
@Tylko_nocny: jeszcze nie ma zorganizowanego linkowiska ale mamy to na uwadze. Na razie to zbieramy listę tematów na wykłady, żeby przeszkolić takiego kuca przychodzącego z ulicy aby stał się pełnowartościowym wolnościowcem rozumiejącym zasady i fundamenty programu.

DopiseK:
Ten program jest finansowany ze środków UE ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)