Wpis z mikrobloga

Z mojej perspektywy to najlepszy rodzaj skrzynki pocztowej jaki wynaleziono. Nie dosc, ze wejdzie do niej wiekszosc przesylek, no moze po za tymi wielkosci kartona po butach, to jeszcze sporo radosci daje podnoszenie "chorągiewki" :)

Mirki, jak bedziecie kiedys budowac dom, to zapopatrzcie sie w takową skrzynke, a listonosz nie bedzie mial wymowek, ze cos sie do skrzynki nie zmiescilo :)

#postmanstories #takaprawda
Old_Postman - Z mojej perspektywy to najlepszy rodzaj skrzynki pocztowej jaki wynalez...

źródło: comment_ACLSNhwDSH67H1DUTtWWYLLwDOf53U7D.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Old_Postman: Mi jak nie miałem przyspawanej skrzynki na listy do bramy to następgo dnia od powieszenia/przykręcenia #!$%@? po prostu, to samo z tabliczką uwaga pies też musiałem przyspawać bo 1 ukradli ((oo))
  • Odpowiedz
@Old_Postman: kiedyś próbowałem ze swojej i straszna to gimnastyka, a zanim to zrobisz to ktoś 10 razy zdązy cię zauważyć. no i żaden sebix nie zrobi teg odla żartu przechodząc sobie obok- a z tą 'twoją' skrzynmką jużtak niestety jest :(
  • Odpowiedz
A ja miałem kiedyś (dawno temu) taki programik co działał w tle i kiedy nadchodziła nowa wiadomość email, to ta ikonka zmieniała się w skrzynkę pocztową z właśnie tak podniesioną chorągiewką :)

Niestety nawet nie pamiętam jak ten programik się nazywał ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wyglądało to mniej więcej tak:
Adaslaw - A ja miałem kiedyś (dawno temu) taki programik co działał w tle i kiedy nad...

źródło: comment_hgygSB5HKRvWNJkpI6gmct57N6yGlncI.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
@Galvay: Ja ze swojej z 10 lat wyjmowalem listy bez kluczyka. W starej wystarczylo podwazyc drzwiczki kluczem do mieszkania a w nowej zwyczajnie wsadzic reke przez szpare.

Jak jest cos naprawde waznego to i tak wysylaja poleconym.
  • Odpowiedz