Wpis z mikrobloga

@PatologiiZew: Tutaj raczej no nie ma szans na rejestracje w całym kraju - on musiałby wszędzie złożyć listy w okręgach, by była na to szansa, ale wątpię, że ma te wymagane 21 okręgów.
@PatologiiZew: Ogólnie no jak się ma już górkę w okręgu to powinno się iść rejestrować od razu, a nie na ostatnią chwilę czekać.Mnie ciekawi co u mnie w okręgu - bo 14 września widziałem, że Razem zarejestrowane, a zarówno Kukiz, jak i KORWiN wezwani do usunięcia wad... http://katowice.pkw.gov.pl/OKW-Gliwice/

Choć wiadomo pewnie jutro już będzie wszystko wiadome.
Tutaj raczej no nie ma szans na rejestracje w całym kraju - on musiałby wszędzie złożyć listy w okręgach, by była na to szansa, ale wątpię, że ma te wymagane 21 okręgów.


@Mrboo: wydaje mi się, że w ostatniej chwili to nie wypali, bo po zarejestrowaniu 21 okręgów trzeba jeszcze rozesłać do pozostałych jakiś kwit, żeby mogły się zarejestrować bez podpisów. Korwa chyba w ten sposób poleciał 4 lat temu, bo
@Mrboo: @rafalu90: @Primusek: @PatologiiZew: PKW wydała wytyczne, że ma 2-3 dni na zliczenie podpisów i inne kwestie formalne. Złożenie podpisów później niż te 2-3 dni przed końcem terminu praktycznie wyklucza szansę na rejestracje list. Właśnie na tym poległo KNP 4 lat temu. Nie mówiąc o tym ile papierologii, biurokracji i setek kilometrów wymaga zarejestrowanie list - u Brauna po prostu nie ma osób, które by się tego podjęły