Wpis z mikrobloga

@mireczek2: Ja ostatnio testowałem Dangerous DNGRS, dobra jakość za nie wygórowaną cene. Potem było Just Rhyse też super garamatury i dobra bawełna. Bangastic to ostatnie odkrycie też warte ceny.Huf, Volcom czy Joker pewnie znasz. A i Maskulin robi całkiem spoko żeczy tylko cenowo troche inaczej.
@m3nt0r13: Każdy ma swój gust i mi akurat nie podoba sie w ogóle stylistyka tych firm ktore wymieniles. Interesuja mnie najbardziej te firmy ktore wymiaenilem bo chcialbym zeby ubrania posluzyly mi troche dluzej (a wydaje mi sie ze te marki o ktorych napisalem sa dosc solidne).
@mireczek2: mam bluze stussy. po kilku praniach worek się z niej robi, nawet zwężałem rękawy. nadruk dobrze trzyma, nie kruszy się, nie łuszczy, nie pęka itd.
carhartta nie miałem, ale wiele opinii słyszałem, że bluzy nie do zajechania. gorzej z nadrukami.
@mireczek2: @masiej: undefeated robią spoko rzeczy ale sam nie miałem wiec się nie wypowiem. Carhartt miałem spodnie robocze i softshell bo moja firma nas w to ubierała wiec nie wiem jak inne ciuchy ale były dość wytrzymałe. Ale jak już bierzesz taką firmę pod uwagę to polecam engelbert strauss to są ciuchy nie do #!$%@?.
@mireczek2: Carhartt Wip jak dla mnie bardzo dobra jakość, polecam. Undefeated mam varsity jakoś z 2 lata i trzyma się jak nowa a chodze czesto. Ostatnio za kupilem Caylera i póki co jestem bardzo zadowolony