Wpis z mikrobloga

Siemaneczko Mirki. Mieszkam w internacie więc tak jakby mam prąd prawie "za darmo". Chciałbym się dowiedzieć czy opłaca się kopać bitcoiny w tym wypadku. Ile bym musiał zainwestować, aby wyciągnąć całkiem spoko pieniądze. Np. 100-300zł/mc. #bitcoin #btc
  • 14
@breja: Bardziej specjalizuję się zarabianiem przez internet, ale ciekawi mnie właśnie ta forma. Powiedzmy, że mam trochę cebulionów na inwestycję, ale z tego co teraz się zagłębiłem w temat to chyba się nie opłaca za bardzo. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kingscrown: No tak tylko zależy jeszcze jaki ma sprzęt do kopania:) i ile na niego chce wydać. Generalnie nie opłaca się nawet jeśli masz prąd gratis. Z prostej przyczyny. Koparka nigdy się Tobie nie zwróci a już na pewno nie zyskasz nic do przodu po za E W E N T U A L N YM odzyskaniem kosztów zakupu koparki. Generalnie koparka się Tobie nie zwróci. proste wyliczenie na podstawie wzrostu
@kankosek: kopanie wypadło z mainstreamu domowego w 2014 roku ostatecznie. Bez wzgledu ile zainwestujesz nawet z darmowym prądem nie zarobisz, koparki to czesci ogromnych kopalń które powstały przy milionowych inwestycjach, one napędzają system.
Zawsze możesz sobie pokopać jakieś gównocoiny. na Bitcointalk znajdziesz wiecej info nt altów.
@maniakbitcoin: za duże ryzyko. Zawsze jest ryzyko ze ta koparka się nie zwróci. Tak jak napisałeś: " wychodziło się na lekki plus " Lekki plus to szkoda zachodu i zbyt duże ryzyko że koparka się jednak nie zwróci.
@Alphabet: oczywiście, ale on ma darmowy prąd tego w ogóle pod uwage nie bierzesz. Ja miałem wiele rigów i dla mnie ten lekki plus razem miesięcznie dawał wielką kwotę. On ma za darmo to mi by się dużo bardziej zwielokrotniło. Sądzę, że jakby dobrze typował coiny to z darmowym prądem byłby w stanie na przyzwoity wynik wyjsć, kwestia czy mu się ten czas chce poświęcać. To po pierwsze a po drugie