Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki!
Nie wiem na ile jest to ciekawe, ale mam dostęp do profesjonalnej kamery termowizyjnej i moglbym porobic dla Was zdjecia przedmiotow/rur/pieseła, no w sumie wszystkogo do czego mam dostep (od razu mowie, ze zdjecia penisa nie wstawie).
Piszcie w komentarzach co chcielibyscie zobaczyc, a tymczasem pierwsze prawilne #pokazmorde ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ciekawostki #glupiewykopowezabawy
Borsuk_Miodowy - Drogie Mirki! 
Nie wiem na ile jest to ciekawe, ale mam dostęp do p...

źródło: comment_wJdwO0Ecj8azCsZnki5byJmuRALLDs6z.jpg

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
@Borsuk_Miodowy: będziesz miał ją do zimy? ludzie troche płacą za sprawdzenie taką kamerą gdzie w domach jednorodzinnych ucieka najwięcej ciepła. Chętnie bym zobaczył kilka zdjęć (nowe/stare budownictwo, nowe/stare okna itp) Małe porównanie
  • Odpowiedz
@Borsuk_Miodowy: Z wikipedii: "Ciała o temperaturze zbliżonej do temperatury pokojowej (a także z dość szerokiego zakresu powyżej i poniżej tej temperatury) emitują najsilniej przede wszystkim w podczerwieni". Wydawało mi się, że podczerwień z pilota powinna być widoczna, chociaż diodka może być do tego za słaba ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Borsuk_Miodowy: Zdjęcie of beniz przed i po fapaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak poważnie to jak masz możliwość to gotujące się mleko z włączonym gazem/źródłem ciepła i następne ujęcie z wyłączonym.
Nie wiem czemu tak się dzieje, ale wydaje mi się, że kiedy zakręcimy gaz/odetniemy źródło ciepła to mleko zaczyna mocniej parować.
  • Odpowiedz