Wpis z mikrobloga

Jaka obecnie bateria-rurka pasująca do Nautilusa Mini i ładowana przez usb posiada największą pojemność? Czy w ogóle cokolwiek się dzieje w tym segmencie? Chcę złożyć zestaw dla świeżaka, który nie będzie kręcił grzałek i nie będzie schodził poniżej 1 Ohma, chce mieć rurkę (nie boxa) ładowanego z usb o jak najwyższej pojemności. Sprzęt z wymiennymi ogniwami w jego przypadku odpada.

Myślałem o baterii z zestawu Ijust 2, mój brat używa jej z Nautilusem Mini i jest zadowolony póki co, właśnie coś takiego byłoby idealne, ale czy da się ją kupić oddzielnie?

#epapierosy
  • 9
@beer_man: Ja to wiem, sam jadę na klasycznym iSticku 50W i Subtanku Mini (chociaż teraz wziąłem od brata tę górę od iJusta i fajna, przeciąg konkretny), ale ten gość chce rurę. On płaci, jego sprawa :). Chyba ten nunchaku będzie w takim razie.
@vasilij: To może jakiegoś mecha niech kupi używkę, albo przemów mu do rozsądku że to bez sensu. Niby używałem nunczaka, zły nie był, ale...jednak jak mówię, za tą cenę to za cholerę się nie opłaca.
@beer_man: Niestety jest to człowiek nierozsądny, do tego nie poradzi sobie z mechanikiem, w ogóle to wolałbym mu nie pomagać, bo coś czuję, że i tak długo nie popali, ale już niech mu będzie. Dzięki Panowie za pomoc.
@vasilij: To niech płaci i bierze nunchaku, ale to ma niewiele lepszą batkę od chociażby spinki II więc jeśli chce się najpierw przekonać to lepiej by było w ten sposób, ale rozumiem...:)