Wpis z mikrobloga

@haussbrandt: Z tych co przesłuchałem to Bonson/Soulpete albo nowy Vnm, według mnie duże lepsze płyty od Oxona, który choć robi przyjemny rap to jest on na parę przesłuchań, nie zachęca do powrotów no i bądźmy poważni płyta o batmanach nie może być płytą roku
@antonio20: No dobra, jestem w stanie uwzględnić jeszcze jedyną płytę, jaką kupiłem w tym roku, czyli Klaud N9jn, ale nie zgodzę się z tobą, że nie zachęca do powrotów, bo słucham jej dosyć często.

płyta o batmanach nie może być płytą roku


Ale superbohaterowie są tutaj tylko jako środek stylistyczny. To są metafory nawiązujące do życia. Przecież na przykład w Zakładam maskę nie chodzi o założenie prawdziwej maski i latanie po
@haussbrandt: To o płycie o batmanach to ironia była, oczywko wiadomo, że używa tego by opowiadać o normalnych rzeczach choć dla mnie to jest trochę nudne i oklepane(może jakby zrobił stricte płytę o superbohaterach to by mnie na dłużej zatrzymało). Może po prostu przejadł mi się rap oparty na skojarzeniach, błyskotliwych linijkach pisanych pod rapgeniusa(nie, że w Oxona to wszystko mierzę, ale ogólnie o tej Quebonafidowskiej masie raperów)