Wpis z mikrobloga

chyba nie do końca rozumiesz ideę


@plnk: bardzo dobrze rozumialem, dopóki nie wyszło GTA na PS3 i nie zaczeło się pieprzenie, że poniżej 4K i 60 fpsów na ultra nie da się grac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@leobenos: Popełniłeś dwa duże błędy. 2GB zamiast 4, które są już praktycznie obowiązkiem, to po pierwsze. Kupiłeś w złym okresie bo na tej architekturze Nvidia będzie miała sporawe problemu z prawidłowym DX12. Nie opłaca się już w tym roku kupować kart, a jak trzeba to tylko AMD z HBM
  • Odpowiedz
Nie opłaca się już w tym roku kupować kart


@XsomX: Opłaca się czy nie, ale będzie sobie grał w gierki zamiast czekać i czekać, bo zawsze "już niedługo będzie" coś nowego, jak nie procesory to karty, jak nie karty to RAM itd.
  • Odpowiedz
@GwnBrz: Prawda. W obecne i przyszłe tak, ale zawsze jest ta głupia kwestia najlepszego możliwego wyboru, który nawet miesiąc później okazuje się slaby bo "można było poczekać". Gdybym miał teraz coś kupować to tylko AMD z nową pamięcią.
  • Odpowiedz
@XsomX: po wyjściu dx12 wszystkie gry magicznie zaczną z niego korzystać, skok wydajnościowy sprawi że gry na dx11 odejdą w zapomnienie, skończy się "hegemonia" nvidii i po wieki wieków AMD w asyście czerwonych wróżek i tęczowych smoków będzie dostarczać coś innego niż odgrzane kotlety.
  • Odpowiedz
@bloodcrawler: Nie magicznie, ale prawdopodobnie wszystkie produkcje, które wyjdą za rok czy dwa już będą korzystać i AMD może okazać się lepsze. Ale tego nie da się uniknąć. Ja poszedłem w AMD FX-8320 i choć jest całkiem szybki to teraz wydaje mi się, że lepszym wyborem byłoby i7, a może nawet jakieś i5. Ale trudno, jak będę zmieniał cpu to pewnie wybiorę Intela, ale nigdy nie wiadomo czy potem AMD
  • Odpowiedz
co z tego jak na razie wszystkie gry na max detalach idą


@maczeta_krakow: ( ͡° ͜ʖ ͡°) w FHD i 60 FPSów? Bo z wieskiem 3 980Ti nie daje rady, ale na pewno Twój laptop nie ma z tym problemu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz