Wpis z mikrobloga

http://www.futhead.com/16/squads/688036/


Dlaczego tak?
Jeden obrońca ma L/H workrate a drugi jest M/H. Boczni obrońcy mają H workrate w obronie a jeden ma H w ataku.
Zamiast CDMa, który jest za niski ale z dobrym workratem znalazłem zamiennika.
Boczni muszą być silni i szybcy.
Barkley to jedyna tania opcja i dobry wymiennik z CDMem
A napadziory są szybcy, jeden jest dobry w główkach a drugi w strzałach z dystansu.
Boruc ze względu, ze czasem obrona zawiedzie a wszyscy walą szczury po ziemi.

#fifa16 #fut #fifa15
  • 17
@xDawidMx: lewą stronę masz za wolną. Do tego wymieniłbym chociaż jednego napastnika, bo obaj są nicy. Na niskie ligi longshoty nie dają takiej przewagi, zwłaszcza, że z tak słabymi piłkarzami to raczej więcej przypadku jest niż na tyle regularnej powtarzalności, ze warto inwestować w tę cechę.
@dziki17: uczepiłem się, bo nie wygląda jak rasowy obrońca a kosztuje o wiele więcej niż taki Onuoha czy Gabriel, którzy są dobrzy i mają posturę obrońcy a nie primy baleriny.
@xDawidMx: To jest fifa a nie football manager ^^ jakoś zanim ten typek z Yt nie zjechal Kościelnego i Luiza to nie widziałem wpisów w których byś ich jechał a po tym filmiku nagle hurr durr jacy oni słabi.
@dziki17: nigdy Luizem nie grałem w FUT, bo w meczach zwykłych nim grałem i gra się nim kijowo :>
Plus Thiago Silva, który jest niski. A Kościelnym da się grać przeciwko niskim i słabym, ale już przy ataku z Benteke czy innym mocnym to on jest słaby. W dodatku jeśli będą OP główki to dopiero.
@dziki17: Kościelny

Strength 71

Distin

Strenght 86

Onuoha ma o jeden punkt więcej od Distina.
A teraz porównanie z Rondonem, który będzie kosztował krocie.

Strength 91

To który z nich będzie miał jakąś szansę wygrać "bark w bark" z nim? ( ͡° ͜ʖ ͡°)