Wpis z mikrobloga

Toshiba strasznie sie zeszmacila pod wzgledem jakosci. Jakim prawem w 17" mam glosniczki jakiejs slabej firmy, a w tablecie JBL?
BTW, mial ktos #windows10 Pro sciagniety z #piratujo i cwele z M$ mu zablokowali dostep do systemu, bo po restarcie stare haslo nie wpuszcza, a i nowo generowane nie puszczaja. Jest jakis komunikat, ze w tej chwili nie mozesz sie zalogowac. Probowalem wiele razy i nic. Na dwoch laptopach to samo. #pytaniedoeksperta.
  • 5
  • Odpowiedz
@Soy_Loco: w lapkach ostatnio ostra zmiana się zrobiła sam siedze na Acerze i go chwale a kiedyś klientów odganiałem że to gówno bo kiedys było to gówno teraz Asus Toshiba to gówno :) Czasy się zmieniają :)
  • Odpowiedz
@takelbery: Tzn. Generalnie nie narzekam, ale w pierwszej mialem naprawde niezle glosniczki harman/kardon, a w najnowszej sa takiej firmy, ze jej nawet nie pamietam. Co do acera, to nie wiem. Widzialem ostatnio, a wlasciwie to wczoraj, jakis fajny model, niby fajny, bo parametry takie sobie, ale mial przekatna 13,3" i aluminiowa obudowe. 2 kPLN. W kazdym razie sadzac po tym tablecie, ja bym bral jakies lenovo. No i nie ma sie
  • Odpowiedz
@Soy_Loco: ja mam Acera przeznaczonego na rynek francuski :) klawa była francuska ale zmieniłem an PL i Acer za free przysłał mi windowsa w PL tzn recovery disc :) więc tutaj duży plus podczas gdy np. Samsung wypiął się dupą na mojego klienta gdy starł się sticker od windows 7 :) Te typowo budżetowe Acery maja #!$%@? wyświetlacze bo bardzo hmm niebieskie ale to widziałem też w Lenovo i to głównie
  • Odpowiedz
@takelbery: No i jeszcze kwestia akumulatorow. w tym starszym ma juz prawo nic nie trzymac, ale w najnowszym, tej 17", powinien byc duzy, pojemny i trzymac min. 2 h, a tu cos ponad godzine. No to pytam, na uczelnie mam zabierac z taka krowa rowniez zasilacz i ladowac podczas jakiegos okienka? Widzialem takie przypadki, ale to jest nieporozumienie. A tu mi w tym tablecie bateria ma ponoc trzymac bardzo dlugo.
Z
  • Odpowiedz