Wpis z mikrobloga

#fifa16 #fut
Jaka taktyka wam w demie najbardziej odpowiada? Ja w poprzednich wersjach gry najczęściej grałem 4-3-3, a tutaj kompletnie mi tą formacją nie idzie. Za to stare dobre 4-4-2 jest zajebiście zbilansowane i chyba w ultimate team zagram tą taktyką na początku.
Co do samych zawodników, tempo teraz u obrońców nie ma wielkiego znaczenia, trochę pograłem i stwierdzam, że Terry jest bogiem odbioru i czytania gry, zajebiście się ustawia i czyści wszystko. Do tego z przodu Martinez/Benteke sieją spustoszenie. Wrzutki i rzuty rożne są w tym wydaniu OP. Ogólnie zawodnicy ze słabym tempem tacy jak Kroos i Alonso wreszcie do czegoś się przydają.
Zobaczymy jak to będzie wyglądać przy pełnej wersji gry.
  • 5
  • Odpowiedz
@mihow: 5-2-2-1 chyba tak to szło. 5 obrońców, dwóch środkowych pomocników, dwóch skrzydłowych i napastnik. Najważniejsi w tej taktyce są ŚP - oni muszą #!$%@?ć między jednym polem karnym a drugim, wymagam od nich dobrej defensywy, dużej szybkości i w miarę przyzwoitego podania. Niemniej ważni są boczni obrońcy. Gram nimi atak skrzydłami i często łamią do środka i szukają strzału. Tak sobie obczaiłem że do tego składu nadaje się Serie
  • Odpowiedz