Wpis z mikrobloga

@Blondroll: Za to lubie jeśeń, bo kobiety " nie wszystkie" ale te które mają klase, szyk i gust, umieją się ładnie i elegancko ubrać co pomaga im emanować kobiecością, nie żebym lata nie lubił ;) ale naprawde zobaczyć dziewczyne - kobiete zadbaną i z klasą to nie takie hop jakby się wydawało, "koka" czy tam wianek sobie zrób będziesz jeszcze bardziej zjawiskowa ;)
  • Odpowiedz
@Blondroll: Jeżeli mogę coś wtrącić dla waszej edukacji to jedną z niepisanych reguł internecie jest: "W internecie nie ma kobiet", co nie oznacza to tego co myślisz.

W prawdziwym życiu, faceci lubią Cię za to że jesteś kobietą, bo chcą Ci głęboko wepchnąć knagę.
Zwracają więc uwagę na to co mówisz i udają, że to co mówisz jest to interesujące, mądre czy nawet ciekawe.

W internecie natomiast, nie mają możliwości wepchnięcia
  • Odpowiedz
@Blondroll: Na poprzednim pokazmorde sprawiałaś wrażenie ciepłej osoby, a z tego bije takim chłodem, że jakbym Cię zobaczył na ulicy, to bym uciekł w obawie, że z tym drwiącym uśmiechem wbijesz mi kosę w brzuch, przekręcisz kilka razy zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a następnie wyciągniesz mi jelito cienkie, którym mnie udusisz patrząc mi prosto w oczy tym lodowatym spojrzeniem... :<
Pozdrawiam.
  • Odpowiedz