Wpis z mikrobloga

Chcielibyście pannę, w której kilka lat temu się kochaliście, ale tak naprawdę, bo nie było to zauroczenie, tylko zakochanie, ale wiedzielibyście, że przez te lata, gdy wyjechala. rżnęła się z innymi? Bo ja jakoś nie. Była jedna taka w moim życiu. W sumie jedyna, w której byłem zakochany, a nie tylko zauroczony. Wyjechała, wraca na święta, a ja jej nie chcę widzieć.

#trudnesprawy #kiciochpyta #milosc #pytanie #pytaniedoeksperta #spamtagami #rozowepaski #niebieskiepaski
Message - Chcielibyście pannę, w której kilka lat temu się kochaliście, ale tak napra...

źródło: comment_vNBvAmI0T4ZL03E4i376Oh8Y2CcOniaX.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Message: Olej młodzieńcze miłostki, życie sobie można tym #!$%@?ć. Masz miliony ładnych i mądrych dziewczyn na ulicach, które szukają faceta, który się nimi zainteresuje, wystarczy próbować.
  • Odpowiedz
@Message: Typowy "posiadacz. Jak sie kogos kocha to sie nie zaglebia w przeszlosc. Polecam zajebisty film Kevina Smitha "W pogoni za Amy". Pieknie obrazuje jak mozna stracic prawdziwa milosc tylko i wylacznie oceniajac przez dawne bledy.
  • Odpowiedz
miliony ładnych i mądrych dziewczyn na ulicach


@FotoDieta: Pokaz mi taka ulice. Dluga w Krakowie czy Piotrkowska w Lodzi? Na uniwerku najpredzej bym szukal, na kampusie, to jest o taka bardzo trudno. A jak juz znajdziesz, to zajeta. Niedawno spieprzylem sprawe, super dziewczyna, usmiechnieta, sympatyczna, tylko czy madra? Ale w sumie nie mialem jeszcze kasy na koncie, bo zleceniodawca jak zwykle "za tydzien". Zreszta sie spieszylem i co zrobisz? Zreszta niewazne.
  • Odpowiedz
@Message: Ale to nie wiesz czy rżnęła się z innymi. Piszesz to tak, jakby była dziwką, była co najmniej nieczysta dla Twojego miecza. A mi się wydaje, że to Ty masz niezbyt zdrowe relacje z samym sobą. Tak jakbyś nie szukał przez ten czas szczęścia, tylko oglądał jak inni żyją. Jak Ci się podoba dalej, to się spotkaj, pewnie nie jest tak tragicznie. Poza tym, jak piszesz, laska doświadczona, to Cię
  • Odpowiedz
@niemieczargentyny: Przede mna eksperymentowala cos z calkiem ladna kolezanka. Nie podobalo mi sie to, ale to bylem w stanie zniesc. A teraz wiem, ze z dziewczynami skonczyla, no to wziela sie za facetow i znajac jej temperament, to nie byl to jeden w przeciagu kilku lat. Albo juz sie z nim zareczyla, a mnie oklamie? Juz wole prosta, naprawde ladna dziewczyne zza kasy Tesco. Tu widac madrosc, bo moglaby sie albo
  • Odpowiedz
@Message: Z twojej opowieści wynika że miałbyś u niej szansę ale ty już jej nie chcesz. I ciekawi mnie czy rzeczywiście tak jest czy dalej cię nie chce ale ty teraz możesz sobie wmówić że ty jej też już nie.
  • Odpowiedz