Wpis z mikrobloga

@Warszawianka91: bo pisze ze brzydze sie jak takie cos widze, czuje niepokoj i mdli mnie od tego, a ty jakies psycho glupoty na mnie testujesz co dzieje sie w mojej glowie i co mysle, mysle ze to jest obrzydliwe i nie chce miec z tym do czynienia wiecej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wiec wychodzi na to ze mam tryfobie bo was to w ogole nie rusza itd
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: człowieku - ja staram Ci się pomóc, bo sama choruję na zaburzenia lękowe, więc zamiast pisać chamskie komentarze, po prostu odpowiedz na pytania, bo nie zadaje ich sobie tak ooo żeby sobie strzelić palcówkę, tylko żeby właśnie dowiedzieć się, czy to jest fobia, czy po prostu odczucie ,,ohydy". fobia różni się tym od innych rzeczy, że patrząc na ,,niepokojący" obiekt, robi Ci się słabo, mdli Cię, szybciej bije serce, masz
  • Odpowiedz
@Warszawianka91: a tera serio, nie mam oslabien i bic szybszego serca, normalnie sie czuje cielesnie, patrzenie na to po prostu mnie #!$%@? brzydzi jak to widze i czuje niepokoj od samego patrzenia na to i nie chce na to wiecej patrzec
  • Odpowiedz
@Jackal-SS: tak, masz milion fobii. żydofobie, murzynofobię, muslimofobię, cyganofobię i jeszcze inne. brzydzić się a czuć lęk i dostawać ataku paniki (uczucie jakbyś miał zawał tylko bez zawału) to ogromna różnica. stwierdzam, że akurat rodzaj fobii jaki masz jest na tyle nieszkodliwy, że nie uniemożliwia Ci normalnego funkcjonowania, bo nigdzie poza internetami nie spotkasz takich rzeczy. chyba że odbyt obok wejścia do pochwy stanowi dla Ciebie dramatyczne przeżycie. Wtedy kierunek ->
  • Odpowiedz
@Jackal-SS: nie masz fobii, masz wstręt i obrzydzenie. tyle. jak jak patrze na cyganów to mam wrażenie, że są brudni. nic nie poradzę i to nie jest fobia.
@Ch-jogromPL: skoro masz nerwicę natręctw, to tym bardziej dymaj do lekarza, bo Ci się to w prawdziwą nerwicę przerodzi a wtedy będzie słabo. wiem co mówię. unikanie sytuacji wcale nie jest wyjściem. powinno się wystawiać na takie rzeczy, zeby już nie sprawiały
  • Odpowiedz
@Jackal-SS: ale ogolnie oni pachną inaczej to raczej norma, ja mieszkałem z hindusem, teraz mieszkam z chińczykiem, ogólnie są różne zapachy, od nich, od ich jedzenia, zwyczajów itd, więc to raczej norma

moze jestes zwyklym rasista ? white power itd
  • Odpowiedz