Wpis z mikrobloga

pozwoli odrobić poprzednią stratę.


@Goglez: Granie pod wplywem checi odrobienia to najwieksze zlo. Ogladalem NiP dzisiaj i bede mocno zdziwiony jak nie urwa mapy. TSM nie ma zadnej wielkiej formy, to ze wygrali z fnatic w sumie nic nie znaczy bo im sie z nimi zawsze dobrze gra.
  • Odpowiedz
@kAdi: Tak, ale ZDECYDOWANIE polecam ominąć ten mecz, ja nie obstawię nic, ani całości ani pojedynczych map. Fnatic jest zbyt pewne siebie i robią błędy a z VP wiadomo jak jest, mogą wygrać i przegrać z każdym na każdej mapie.
  • Odpowiedz
@Perlo: Wiem że to dosyć ryzykowne i dlatego napisałem że gram tylko ze względu na dobry kurs, jak przegram to nic mi nie będzie, bo tego zakładu nie traktuje tak "poważnie" jak innych. Najlepiej to albo ominąć albo grać za niską stawkę. Też oglądałem NiP i faktycznie mają pewne szanse, ale według mnie TSM też jest w formie. Allu się denerwuje na istotnych lanach, dziś rano dało mu to kopa, ale
  • Odpowiedz
@Goglez: 1 mapa i 1 ugrana przez NiP. Sorki cumplu wiem ze sie starasz, ale analizy masz cienkie, grasz pod wplywem emocji :/ Chleba z tego nie bedzie. I tu nie chodzi o ten pojedynczy typ, sledze wszystkie Twoje wpisy, upodobales sobie te handi i sie kurczowo tego trzymasz, a to raz po raz nie wchodzi :/
  • Odpowiedz
@Goglez: Drugi raz szczęścia zabrakło, ale grając jedną połówkę w praktyce we trzech a w drugiej przegrać 5 na fullu vs 4 na eko to się ugrać nie da. Tak słabego dusta u TSM dawno nie widziałem. Trzeciego beta w tym stylu na pewno nie będzie.
  • Odpowiedz
@Goglez: Tak czy siak, bukmacherka to nie lotto zeby miec szczescie. Ten zaklad byl po prostu glupi. I nie wiem w jaki sposob Ty tu widziales value, ja bym tego po 3,8 nie zagral nawet, a co dopiero widziec value w 2,23. I ja tez powtorze, nie mowie tylko o tym zakladzie, widac ze sie starasz, ale ogolnie to po prostu nie wychodzi, bo blednie analizujesz, zle ocaniasz value, grasz emocjami
  • Odpowiedz
@Perlo: Tak czy siak skończyło się 2:1 dla TSM, gdzie na tych dwóch mapach nie mieli jakichś wielkich problemów. To pokazuje że ta uproszczona analiza nie była taka głupia jak to się wydawało na początku, z dustem tylko nie trafiłem.

Co myślisz o VP vs Fnatic? Z ciekawości pytam, ja ten mecz omijam.
  • Odpowiedz
@Goglez: Wiesz ze ciezko myslec racjonalnie przy tym meczu, jednak serce mocno za VP. Imo warto very low na VP, bo juz ostatnio pokazali ze sa w stanie powalczyc i gdyby nie to cholerne inferno i przegrane antyeko, to by to wyjeli 2-0. Fnatic imo nie gra tutaj nic cudownego, juz nie mowie o porazce z TSM bo to zaden wstyd, ale ogolnie, tylko flusha sie wyroznia, reszta jak na siebie
  • Odpowiedz