Wpis z mikrobloga

Mały info co do #konkurs na #citify

Tak jak mówiliśmy, w niedziele o 18:00 ogłosimy wyniki.

Aktualna punktacja dla poszczególnych miast :
- #rzeszow - aktualnie prowadzi kuker16 (nie wiem jaki masz nick tutaj?) ma aż 100 punktów, najs
- #krakow - prowadzi @Meriu z 20 punktami
- #warszawa - prowadzi @Vincenzo z 37 punktami
- #poznan - prowadzi PawełPaszek (nie wiem czy to jest Wykopowicz), z 44 punktami

Pozostałych zachęcam również do udzielania się w powyższych miastach, szansa wygrania jest ciągle duża.

Tag do śledzenia : #citify

Apka na #android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.citify
mdfk - Mały info co do #konkurs na #citify

Tak jak mówiliśmy, w niedziele o 18:00 ...

źródło: comment_1rtHWaKZDT8CVu1VsJBlOdCRlNte5zz7.jpg

Pobierz
  • 14
@RatownikMagiczny: Masz trochę racji, faktycznie za zaproszenie może być za dużo, w tym tygodniu już tego nie będziemy zmieniać, w przyszłym zapewne to zmienimy.

Aczkolwiek doceniamy też Twój wkład w rozwijanie społeczności (na prawdę), dlatego może jeszcze pomyślimy o dodatkowych wyróżnieniach.
@d15ea5e: a no ja

@mdfk: cebula we mnie zakorzeniona mocno i zapraszam znajomych :D. BTW parę błędów w aplikacji: czasami przy rejestracji nie pojawia się okienko o zaakceptowaniu regulaminu przez co nie da się zarejestrować. Dwa - aplikacja nie jest dostępna na starsze smartfon (samsung core chyba) a nie wygląda na wymagającą. Trzy - mało intuicyjne menu, już kilka razy przyciskiem wstecz wyszedłem z aplikacji zamiast wrócić do poprzedniej zakładki
@Kuker: Dzięki za info o błędach.
1. Z tą rejestracją ciekawe, masz jakiś mniejszy ekran, że się nie mieści czy może po prostu się nie pokazuje?
2. Nie robimy celowo poniżej 4.0 bo się już nie opłaca, ilość urządzeń z <4.0 jest już bardzo mała a obsługiwanie tych urządzeń by sporo dodatkowej pracy dodało.
3. Hmm, powinien się pojawić dymek "Kliknij jeszcze raz żeby wyjść". Na głównym widoku tak zrobiliśmy, że
@mdfk: 1. Znajomy na Z3compact próbował i dopiero za którymś razem mu się wyświetliło, może walił scieme xd
2. Ok rozumiem
3. Dzieje się tak gdy z powiadomienia wejdę w aplikacje. Kliknięcie wstecz wyłącza ja, to samo strzalka w aplikacji. Na dodatek kolor powiadomień jest czarny i nie widać go dopóki nie rozwinę paska powiadomień
@Kuker: 1. Mega dziwne, może dorwę kiedyś podobny model to obadam sprawę.
3. Ah, no tak, z powiadomień tak wygląda, bo nie przechodzisz przez żadny inny widok wcześniej, ale fakt, masz rację, poprawię, żeby wchodził do głównego widoku. Ikona też do poprawy.

Dzięki!