Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję pomocy.
Dostałem się na studia do Akademii Marynarki Wojennej w Gdynii na AiR. Pewnie dostanę się też na Informatykę. (obydwa kierunki na cywilu oczywiście). Martwi mnie fakt, że pomimo tak niskich limitów nie mogli zapełnić miejssc w pierwszym naborze. Co jest nie tak z tą uczelnią? Druga szkoła, gdzie czekam na odpowiedź to #ug - Informatyka. Niby zostało 10 miejsc, nie wiem czy się dostanę. Z drugiej strony zależało mi na uczelni technicznej (#pg tak wysoki próg, albo to ja jestem za głupi =d). I teraz jestem w dupie. Iść do #amw w #gdynia, czy jednak #ug (jak się dostanę)? Jak wygląda kwestia mieszkań do wynajęcia po 25 września (wtedy dostanę odpowiedzi z obydwu uczelni - będe wiedział gdzie iść) w #trojmiasto? Zastanawiam się jeszcze na wysłaniem papierów do #pwr, ale pewnie rekrutacja na #informatyka jest tam już dawno zamknięta.

#studia
  • 25
  • Odpowiedz
@Nights: Zawsze możesz olać i iść w tym roku do pracy, a w przyszłym poprawić maturę i iść na pg. Ten próg nie jest aż tak wysoki, można się dostać z gołą podstawą z matmy...
  • Odpowiedz