Wpis z mikrobloga

@Keygan: wczoraj w Tesco zakupiłem 2 piwka do miłej gry w CS'a. Fischer tradition (ładna butelka 0,65l) i Zipfer 0,5. Przyjemnie się piło, jednak do najtańszych nie należało
@mefistofel86: No następny. Gość pyta o piwo które mu urwie dupe, a wy mu polecacie coś co jest niewiele lepsze od specjala, a nie wiem czy nie gorsze.

Lepszy od żywca białego, też mi komplement.
Pyta o piwo które znajdzie w każdym sklepie a Ambera na bank znajdzie a że kilka osób pokoleii polecalo Żywca to sie do niego odbioslem niestety za wiele kepszych piw normalnie nie kupisz w Tesco czy biedronce
Z tego co ostatnio widziałem są tam jakieś od pinty browarki je możesz brać w ciemno :-D mówię o ofercie mojego Tesco całkiem dobre były jeszcze chuba piene podróże kormorana okolnie szukaj tyh w okolicach 7 zł jak już jakieś znajdziesz
@stekelenburg2: Żywiec Białe to unterpiwo. Nawet nie stał na półce z porządnym witbierem.

@Keygan: Tesco normalnie ma spory wybór piw, ale trzeba ostrożnie do tego podchodzić. Nie wszystko, co wygląda na dobre piwo, jest dobrym piwem. Przede wszystkim polecam browary:
Kraftwerk
Olimp @BrowarOlimp
Perun @BrowarPERUN
Dr Brew
No i popularne marki: Pinta, AleBrowar, Kormoran (tutaj kup witbiera, a nie tego paskudnego Żywca) - te powinny być szeroko dostępne
W dużych