Wpis z mikrobloga

@LibertyPrime: A pole do tej operacji zostało przygotowane przez inną operację z gatunku majstersztyk - zniszczenie ruchu lewicowego polityka Pawła Kukiza przeze mnie i Janusza Mikke herbu Korwin z KORWiN.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Postulaty zdroworozsądkowe i wolnościowe niewiele dały, czas na radykalne. Pocieszające jest to to droga w jedną stronę, jak już ten plan zawiedzie to koniec JKM. Ale na subsydia się załapie.
Najlepszy czas dla ruchów radykalnych od dziesięcioleci, tak mocno zmarnowany. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Najlepszy czas dla ruchów radykalnych od dziesięcioleci, tak mocno zmarnowany. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sureshot: No nie wydaje mi się. Jeśli KORWiN nie wyhamuje to wykorzysta to i wjedzie miękko do sejmu.
  • Odpowiedz
No nie wydaje mi się. Jeśli KORWiN nie wyhamuje to wykorzysta to i wjedzie miękko do sejmu.


@LibertyPrime: Tylko zamknijcie Janusza w klatce tak na dwa tygodnie przed finiszem kampanii, inaczej na bank coś #!$%@?.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Może i wejdzie, to jak najbardziej możliwe ale przecież w polityce nie chodzi o to żeby gdzieś się pchać na siłę. Korwin swoimi wypowiedziami ciężko zapracował na tytuł polityka najmniej godnego zaufania, co się stanie jeżeli wprowadzi 5 posłów? On będzie miał to na czym mu zależy czyli atencję, reszta będzie tylko czekać na oferty z innych partii. Nie ma obecnie w KORWIN potencjału ani planu na przyszłość, są oczekiwania...
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Nie jestem nieomylny, ale to czas pokaże czy mam rację czy nie. Sam na pewno widzisz jak dużej grupy rozczarowanych dorobił się Korwin w ostatnim roku, proste pytanie czy zrobił coś żeby to zmienić? Nie zauważyłem, zamiast tego w czym jest bardzo mocny czyli pokazywaniu błędów i słabych punktów(delikatnie mówiąc) w logice "elit", ludzie teraz zapamiętują go z buraczanych heppeningów, hailowania czy "ludzkich śmieci". To już nie jest siła umysłu
  • Odpowiedz
@maxwol: Zobaczymy. Jest szansa :)

To już nie jest siła umysłu i zdrowego rozsądku, to jest rozpaczliwe chwytanie się brzytwy, w postaci zwrotu w stronę radykalizmu ideologicznego


@sureshot: Nie, to jest polityka a polityka polega głównie na emocjach. Imigranci to jest to co w tym momencie budzi największe emocje więc będzie to do bólu wykorzystywane. Tak działa demokracja...
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Filmik na wypoku widziało 15k ludzi, porównaj to z oglądalnością TVN na którym milczą, lub ewentualnie wszystko przekręcą. Znowu nakręcasz się bez żadnych powodów.
Internet to elektorat już przekonany lub nie głosujący w ogóle.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Nawet nie wiesz ale przyznałeś mi rację. Pisałem wyżej że nie ma planu, to co napisałeś tylko to potwierdza, nie ma planu, jest odwołanie się do emocji. Teraz spójrz co to za emocje, gniew, strach, złość, nienawiść...
Czy bazując na takich emocjach można coś zbudować? Jeżeli odpowiesz twierdząco to wyjdzie że to Ty nie rozumiesz zasad demokracji, albo budowania... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polityka wywołuje emocje,
  • Odpowiedz