Wpis z mikrobloga

@Achim32
Mam z nimi umowę od maja, póki co bez awarii i przerw w dostawie, prędkość zgodna z tą w umowie. Porównując z Netią, z którą byłem związany wcześniej jest nieporównywalnie lepiej, więc jestem zadowolony.
  • Odpowiedz
@pansven Netia odpada, jeszcze nie jestem ich klientem a już mnie 3 razy zagotowali. Zamówiłem umowę i czekam tydzień, po tygodniu dzwonię, a oni mi mówią że jedyne wolne łącze 50 mb/s w owym bloku w MIĘDZYCZASIE sprzedali komuś innemu napisałem skargę. Czekam na odpowiedź 1.5 tygodnia. Pisze do konsultanta, że napisałem skargę w sprawie ich fatalnej obsługi klienta, ale najwyraźniej przez Waszą fatalną obsługę klienta jestem zlewany. Konsultant się rozłączył po
  • Odpowiedz
@Achim32
Okolice Powstańców Śląskich (Rondo). Najlepiej sprawdź na stronie multimedia.pl, czy na Twojej ulicy są dostępni.
Niektóre Mirasy polecały też internety od Moico, ale tu się nie wypowiem, czy faktycznie spoko.
  • Odpowiedz
@Achim32: Niestety podpisywanie umowy o internet w naszej pięknej Polsce to zawsze kupowanie kota w worku, lojalka i nie ma zmiłuj, możesz sobie najwyżej pisać prośby i reklamacje. Ten sam operator może mieć zajebisty net w bloku A i #!$%@? w bloku D przy tej samej ulicy.
Prędzej spytaj najbliższych (w sensie z tej samej klatki) sąsiadów z czego korzystają i jak im się sprawuje. Ja np. mógłbym Ci powiedzieć wbrew
  • Odpowiedz
No nic dzięki za pomoc, zostawiłem swój numer MM. Celuję w umowę bez zobowiązań więc w razie w, podziękuję im :)
  • Odpowiedz
@Krumer: no tak, dlatego Achim spytał w jakiej okolicy, żeby kota w worku nie brać.
Jeszcze co do Netii- miałem od nich internet na osobowicach, starym mieście i na borku, i w każdej z tych lokalizacji to było dziadostwo. No ale jeden rabin powie tak, inny powie nie (;
  • Odpowiedz
Tylko niestety nie mam wielkiego wyboru, bo w tym bloku mało kto ma swoją infrastukturę. Więc sytuacja dosyć trudna.
  • Odpowiedz
@Achim32: ja moge polecić multimedie we wroclawiu, jedynie co może wkurzać to 3 miesięczny okres wypowiedzenia i jak oddajesz internet na koniec czerwca to ogromne kolejki w których się czeka 3-4 godziny, z prędkością nie było problemów, tylko drobne awarie, max kilka godzin
  • Odpowiedz