Wpis z mikrobloga

@Krychu1212: tabex / desmoxan trochę pomagają choć bardziej jak placebo,bo jest opisane by rzucenie nałogu było skuteczne to trzeba jak najwcześniej wgl przestać palić, najlepiej w pierwszych dniach brania suplementu ;p choć faktycznie jak jest motywacja to można niemalże z dnia na dzień. Raz tak mu się udało. Szkoda tylko że wróciłem do nałogu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Krychu1212: przemęcz się miesiąc z e-papierosem a normalne fajki Ci zbrzydną. Tylko nie kupuj tytoniowych olejków tylko jakieś owocowe by dymek i smak przestał Ci się kojarzyć z normalnym fajkiem. Sprawdzone na własnym przykładzie i nie pale już przeszło 3 lata
@Krychu1212: Ja rzucałem jaranie 2 miesiące temu. Kupiłem Desmoxan i kurde no ciężko powiedzieć ale wydaje mi się, że trochę pomagał. Miałem mniejszy głód na fajka gdy brałem to gówno, niż gdy zapominałem o wzięciu tabsów do pracy (na początek trzeba tego brać chyba z 5 na dzień).
Niestety jest w #!$%@?ę drogi ten desmoxan (tabex itp. też) ja zapłaciłem jakieś 65-70zł za opakowanie (które ma wystarczyć do końca terapii)
Wszystko
@Krychu1212: Chodzi tylko o to, że organizm odpowiada lekką reakcją spełnienia nałogu po zjedzeniu słodkiego, to samo, ale mocniej, jest w przypadku zapalenia papierosów. Jeśli zjesz cukierka zamiast zapalenia papierosa, niejako spełnisz nałóg fizyczny (ale nie psychiczny - do tego potrzebujesz mieć coś w ustach, np. lizaka) i dzięki temu masz szanse oszukać organizm i przerzucić palenie na słodycze. A później gdy już całkiem przerzucisz, słodycze łatwiej rzucić.