Wpis z mikrobloga

@Aggressiv: jak to jest w końcu, bo dxracer nie ma nic na stanie i reklamują dxseat, niby to samo, ale boję się kupować bo jeszcze ludzie tego nie przetestowali dobrze.
  • Odpowiedz
  • 0
Nowa marke robią. Ten sam sklep. Ew inna fabryka to w Chinach klepie. Ale wątpię by zeszli z ceny produkcji bo firma by max rok stała. Nowa marka. Ceny lekko do góry, produkt pewnie bez zmian. Lepsza nazwa na sprzedaż zagranicę. Będę miał w październiku to powiem bo na Racer siedziałem w Agata meble.
  • Odpowiedz
@Aggressiv: @shusty: Polskie janusze biznesu które były dystrybutorem dxracer na Europę stwierdziły że nie chcą z nimi pracować i założą własną markę. Jako że mają cały czas w posiadaniu domeny europejskich stron (dxracer.net, dxracer.pl itd.) to używają ich żeby kierować ruch do swojego produktu. Celowo też dali podobną nazwę i kłamią że jest to ta sama firma i tylko rebranding.

Prawdziwa strona dxracer na Europę to http://www.dxracer-europe.com/ ale google cały
  • Odpowiedz
@Harnas294

Mam od tego czasu i polecam, nic się nie rozpada.

Dla przykładu miałem rok fotel z Agata meble za 600zł i się rozleciał, skóra i mocowanie do nóg. Poduszki też nie były nic warte..

Tu dalej skóra wygląda jak nowa. Potrzebowałem jednak podnóżka bo krótkie nogi mam i tyle :)
Jakbym miał cofnąć się w czasie to wydałbym z 2000zł na jakiś ergonomiczny fajny model biurowy.
Nie ergomax czy coś, bo
  • Odpowiedz