Wpis z mikrobloga

#poznan #inea

za tydzień przeprowadzam się do poznania, do centrum. Właściciel powiedział, że INEA ma poprowadzone światłowody w budynku, w którym będę mieszkał, czytam sporo negatywnych opinii na temat tego operatora, tylko jeśli nie INEA po kablu, to co mi innego pozostaje? Jedynie mobilny?

Jeszcze jedno pytanie przy okazji, z interesujących mnie pakietów, INEA oferuje prędkości
1) do 15 mb oraz
2) do 150 mb

Na jakie prędkości rzeczywiste mogę liczyć?
  • 25
@daredevil94: inea jest na tyle dużym operatorem, że musi być dużo złych opinii. Korzystam od kilku lat i w ciągu tego czasu zdarzył się chyba jeden cały dzień bez dostępu do sieci i kilka mniejszych incydentów. Poza tym spoko. wg mnie nie warto szukać czego innego.
@psik64: @bloodcrawler: szukałem od dłuższego czasu kawalerki, zawsze coś nie pasowało, a to daleko, a to drogo, a to Cie jakaś super agencja wykiwa, a student to student, najważniejsze że na uczelnie blisko i cena przyzwoita. Co do okolic, nie da się ukryć, wyglądają penersko, pomieszkam, rok wytrzymam, a może nie będzie źle i zostanę na dłużej.
a do 70mbps, wifi, Rataje. Router własny, bo z ichnim faktycznie były same problemy.


@wicikumoza: nie wygląda to wcale źle, jednak przed podpisaniem umowy chciałem się dopytać tutaj, bo wiadomo negatywne opinie zawsze się znajdą, a tym którym pasuje, nic nie napiszą