Wpis z mikrobloga

@Eau-Rouge: Wyrwanie do przodu bez obstawy plot i zdziwienie że zjadł wszystkie torpy z nalotu... Ciekawe czy też byś się ™ wyzłośliwiał, jakby którykolwiek z tych statków przygrzmocił mu w cytadelę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Eau-Rouge: Widziałem, że BB wygrzał się na przód licząc prawdopodobnie na łatwego XPa, i został usadzony. A że mam wszystkie klasy na tym samym poziomie to wiem, że to co zrobił było jego złym zagraniem i czystą bezmyślnością. Może więc powinieneś zmienić swój styl gry jeżeli obrywasz od torpedowców, bo wbrew pozorom ukryć się przed nimi jest bardzo łatwo, a CV puszczający szwadron w grupę statków ze skumulowanym plotem praktycznie
  • Odpowiedz
Widziałem, że BB wygrzał się na przód licząc prawdopodobnie na łatwego XPa, i został usadzony.


@adawidowicz: No faktycznie, cała reszta teamu była 50km za nim. Druga Montana wcale nie jest obok. Po za tym mówimy tutaj o jednej pojedynczej eskadrze, vs pancernik z najlepszym AA w grze. I to najlepsze AA w grze zestrzeliło JEDEN samolot. 10/10 fair&ballanced.

A że mam wszystkie klasy na tym samym poziomie to
  • Odpowiedz
@Eau-Rouge: No jasne, ponieważ wiadomo, że BB powinien wyjąć cały szwadron zanim do niego nawet dolecieli, bez żadnego kluczenia a wręcz ustawiając się jeszcze bokiem do natarcia. Szwadron wcale nie musi dotrzeć na miejsce, oddać salwę (któa zdejmuje 2/3 tylko gdy wsyzstkie torpy wejdą), wrócić, 30s przeładowania i dolecieć ponownie na miejsce żeby oddać kolejną salwę. Ale to CVowcy zdolni oddać jeden strzał na ~3 minuty chcą bezpodstawnie utrzymać swoją
  • Odpowiedz
W bitwach z CV, DD są kompletnie bezużyteczne.


@Eau-Rouge: Co za #!$%@?, jak nie umiesz wyłączyć AA to się nie dziw że Cię samolociki odkrywają. Każdy ogarnięty gracz mający na tyle pomyślunku aby spojrzeć od czasu do czasu na minimapę zjada swoim DD wrogiego CV. Poza tym już od 4 tieru taki Yubari niszczy Ci skład torpedowców gdy tylko zbliżysz się na 2 km. Wystarczy trzymać się Cruiserów i nie
  • Odpowiedz
@adawidowicz: @voroshmitov: Z racji tego że kończąc pisać przez przypadek wyszedłem ze strony, nie chce mi się odtwarzać kilometrowego posta wskazującego każdą głupotę w waszych wypowiedziach. Zamiast tego zostawię tu tylko jeden link.
http://warshipstats.com/analytics/
Jeśli nie potraficie wyciągnąć z tego samodzielnie wniosków.... Cóż, żadna strata że posta wcięło, i tak nic nie dotrze. I szkoda zachodu na gadanie z betonem w takiej sytuacji.
  • Odpowiedz