Wpis z mikrobloga

@ungaged: to teraz czas na moje argumenty. Po #!$%@? miałem iść do techbazy jak nie wiem co mam robić z życiem? Jak wiesz jaki chcesz zawód to technikum ftw
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@EverKalisz: nie, ale czymś musiałem tagować ( )
@Bernan: ale jak zaczynają mówić, że dzisiaj potrzebne są studia, a nie zawód w ręku i gotowość do pracy to ręce opadają
@Unstoppable: ostatni rok podbazy nam został, a facetka od pszyrki to w ogóle mówiła, że zawodowka najlepsza :/
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@TurboMirek: technikum jeszcze nie skończyłem, a nigdy nie wiadomo co do głowy strzeli, dziś chce na studia, jutro mi sie odwidzi, a tak jakiś zawód już jest
Jak ktoś nie wie co chce w życiu robić i idzie do liceum to tym bardziej może się ze studiów rozmyślić, a wtedy dwa lata policealnej (wtedy jest rok w plecy)
  • Odpowiedz
@ungaged ej ziomek w sumie wygryw jestem, laski się jaraly, skończyłem szkole, siostra poszła i dziewuchy dalej pamiętają i się jarają, wypok to tylko tak żeby zobaczyć jak żyją normalni ludzie
  • Odpowiedz
@ungaged: ziomek licbaza IMO daje większe możliwości, technika dają zawody stricte związane z fizyką i matmą, liceum pozwala na to samo, tyle że po licbazie łatwiej na prawo czy medycynę
  • Odpowiedz