Wpis z mikrobloga

@infamia:
http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-820M.108477.0.html
na dole strony masz testy w grach bardziej popularnych. z mojego doswiadczenia wynika, ze zaskakujaco duzo gier da sie odpalic na starym sprzecie w najnizszych ustawieniach grafiki, ale za to w natywnej rozdzelczosci. jak chce ci sie poeksperymentowac, to interesujace cie gry posciagaj z torrentow, pokombinuj z ustawieniami i jak da sie grac to kup. plus gry indie zwykle chodza na wszystkim, sa tanie i oryginalne, w zaleznosci o
  • Odpowiedz
@artos: @Marcinowy: z ta optymalixacja to gowno sie znacie, prawie wszystkie tytuly maja ustawienia low/ultra low na ktorych da sie w miare pograc nawet za zintegrowanym GPU AMD albo GeForce takim jak ma kolega. A i7 i 16gb ramu w zadnej grze nie jest potrzebne.
  • Odpowiedz
@3edcvfr4: A czy ja gdzieś napisałem, że jest wymagane? Czytaj ze zrozumieniem. Nie od dziś wiadomo, że duża część twórców gier ma gdzieś optymalizację, bo moc obliczeniowa rośnie z roku na rok i nie widzą sensu w optymalizowaniu swojego produktu.
  • Odpowiedz
@artos: co raz wiecej ludzi probuje gry odpalac na intelowym gpu i na starych laptopach sprzed 5 lat i to jest jakis rynek. a wola zeby taki gosc odpalil i dzialalo jako tako niz zeby sie crashowala gra i chcial zwrot kasy albo zawracal dupe supportowi. probuja walczyc ze stereotypem, ze granie na PC to ciagle problemy z kompatybilnoscia i trzeba miec sprzet za 5k. no i im lepsza optymalizacja tym
  • Odpowiedz
@infamia: Cześć, powiedz mi jakie masz połączenie sieciowe (prędkość pobierania oraz typ - czy po kablu, czy radiowe itp.) i rozdzielczość ekranu to powiem ci czy będziesz mógł zagrać w dowolną grę :P
  • Odpowiedz